دوره پیشرفته روانشناسی فراوانی و ثروت| چگونه ثروتمند شویم؟

دوره پیشرفته روانشناسی فراوانی و ثروت| چگونه ثروتمند شویم؟

دسته بندی: - -

قیمت: 2490000 تومان

تعداد نمایش: 103268 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

2490000 تومان – خرید
“دوره روانشناسی فراوانی و ثروت آپدیت شد.“تمام اطلاع رسانی ها از طریق کانال تلگرام اعلام خواهد شد. 

چه دیلی برای استفاده از این دوه روانشناسی وجود دارد؟اگر از این دوره استفاده نکنم چه چیزی را از دست می دهم؟

من وحید امیدواری به شما قول میدهم بعد از این دوره با تمریناتی که انجام میدید، نتایجی در زندگیتون به وجود میاد، که خودتون اصلا باور نمیکنید.یعنی الان هر چقدر که بزرگ فکر کنید، هر چقدر که رویایی فکر کنید، هر چقدر که بتونید اتفاقات خوب رو برای خودتون تصور کنید، من به شما اطمینان میدم از تصور شما بالاتر خواهد بود.

* افزایش درآمد و دارائیتان
*رسیدن به ثروت و استقلال مالی
*کاملا عملی و اجرا شده
*رضایت صد در صدی افراد استفاده کننده

*ضمانت بازگشت وجه

 

برای اینکه درباره تهیه این بسته روانشناسی به وضوح برسی، لازم است اول ببینی چقدر از شرایط کنونی ات راضی هستی؟

آیا از شغل مورد علاقه ات لذت می بری یا ابزاری هستی برای تحقق خواسته ی دیگران، آن هم به بهای بسیار اندک؟
آیا آخر ماه
 نگران اجازه خانه می شوی یا منتظر برداشت سودِ سرمایه گذاری هایت؟

اگر همسر یا فرزندت درخواستی از تو داشته باشند، قادر به اجابتش هستی یا مرتباً باید حساب دو دوتا چهارتای هزینه هایت را داشته باشی؟

آیا قادری با خانواده ات سفری به یک مکان زیبا داشته باشی، یا مجبوری به خاطر پرداخت هزینه های بخور و نمیر، روزت را به شب بدوزی؟

آیا قادری برای هسر، فرزند و هدیه ای بخری یا در حسرت تقدیم یک هدیه برای عزیزانت مانده ای؟

آیا زمان خرید، مهمترین اولویت شما، نگاه کردن به قیمت آن کالا و حساب دخل و خرج است یا آیا از فکر کردن به آینده ات هراسان می شوی یا می بینی که آینده ای زیباتر از امروزت منتظر توست؟

به زندگی ات نگاه کن و ببنین در زندگی ات در کدام میسر حرکت می کنی؟

در مسیر خوشبختی، مسیری که از میان جنگل های سرسبز، رودخانه ای زیبا، مزارع با طراوت عبور می کند و نهایتاً به مکانی رویایی که پر از نعمت و ثروت است منتهی می شود؟

یا مسیر ی که مرتبا از سخنی و چالش ها می گذرد و نهایتاً به بیابانی بی آب و علف ختم شود که نه آبی است و نه آبادی ای؟؟!!!

و تصمیم بگیر آیا همچنان می خواهی به همین شکل زندگی کنی یا می خواهی تغییری در این اوضاع بوجود بیاوری؟

یعنی وقتی به زندگی‌ات نگاه می‌کنی، می‌بینی بی پولی تو را به ستوه آورده. نه ماشین مورد علاقه ات را داری نه یک ویلای مناسب داری و نه حتی استطاعت مسافرت به مکان های توریستی را داری بلکه می‌بینی برای کمی حقوق و درآمد بیشتر، هر کاری به ذهنت رسیده انجام داده ای، چندین شغل مختلف را امتحان کردی، چندین بار محل زندگی ات را جابجا کردی، به دنبال مدارک گوناگون رفتی و زمان، هزینه و انرژی زیادی را صرف گرفتن آن مدارک کردی، از سر و ته تمام هزینه‌هایت زدی، چشمت را به همه تفریحات بستی، حتی فرصت یک گفتگوی صمیمی کوتاه با همسر و فرزندت را نیز نداری، اما نهایتاً نه تنها اوضاع بهتر نشده، بلکه می‌بینی، هنوز در خانه ی اجاره ای هستی و درگیر استرس‌های همیشگی برای هزینه‌های آخر ماه، اجاره خانه، اجاره مغازه، اسباب کشی‌های طاقت فرسای سالانه، مبلمان شکسته و خسارت هر اسباب کشی و … هستی.

هنوز درگیری که مبادا صاحب خانه قرا داد را تمدید نکند، یا اجاره را آنقدر بالا ببرد که از پس آن برنیایی.

کلی قسط و وام پرداخت نشده داری که چون کابوسی وحشناک خواب و خوراک را از تو گرفته است.

می‌بینی روزها و سالها، لذت زندگی را تجربه نکرده‌ای، روزها و ماه‌ها به خاطر کار بی وقفه برای پول بخور و نمیر، صبح از خانه خارج شدی و شب وقتی که همه افراد خانواده ات خواب بودند، به خانه برگشتی تا بلکه پس اندازی داشته باشی و به قولی دستت به دهنت برسد.

هر بار سعی کردی کمی پس انداز داشته باشی، هزینه‌ای غیر منتظره، تمام آن اندک پس انداز را به باد داده است.

و مهم‌تر از همه احساس می‌کنی، ادامه‌ی دوری از خانواده، رابطه با همسر و فرزندت نیز تحت الشعاع قرارخواهد داد و نگرانی، تکرار این دوری‌ها عواقب بدی برای فرزندانت ایجاد کند که دیگر هیچ میزان پول نتواند از پسِ جبرانش بر بیاید.

اگر در وضعیتی اینچنین هستی، ای دوره دقیقا برای شما ساخته شده و بهترین زمان برای سر و سامان بخشیدن به این اوضاع، همین حالاست.

مهم نیست اوضاع چقدر بد است. مهم نیست سرمایه‌ای برای شروع کار نداری، مهم نیست در شهر دور افتاده‌ای زندگی می‌کنی، تحصیلات دانشگاهی نداری، تخصص و مهارتی نداری یا یک زن خانه دار هستی. زیرا هیچکدام از اینها دلیل اصلی موفقیت مالی نیست. بلکه مهم‌ترین عامل، باورهای شماست و خبر خوب این است که می‌توانی با کمک آموزش‌های این دوره، باورهایت را تغییر دهی و مانند آن افراد آهن ربای ثروت و خوشبختی شوی که همواره ایده های ثروت آفرین تو را احاطه کنند.

اگر اینجا هستی و این کلمات را می‌خوانی و با این روش و این دوره آشنا شده‌ای، مناسب‌ترین زمان و نیز نشانه‌ای است از اینکه خداوند شما را به مسیری هدایت کرده تا بتوانی بالاخره به تمام خواسته‌های همه‌ی آن سالهای زندگی‌ات برسی.

مناسب‌ترین زمان برای تغییر این وضعیت، دقیقاً همین حالاست تا بتوانی مابقی روزهای جوانی و اوقات مهم زندگی‌ات را در خوشبختی و آرامش بگذرانی.

پس با ایمان، یقین و تعهد، این دوره را تهیه و بلافاصله آموزش خود را شروع کن.

زیرا حتی اگر یک ساعت زودتر به استقلال مالی و آرامش ذهنی درباره پول برسی، باز هم بسیار ارزشش را دارد.

2490000 تومان – خرید


ما ایمان داریم این دوره روانشناسی، تمام آن چیزی را به شما آموزش می دهد که برای رسیدن به استقلال مالی و ثروت نیاز دارید

آموزش‌هایی که دوره روانشناسی فراوانی ثروت، به شما آموزش می دهیم، تا ابد می‌تواند به بهبودِ بیشتر وضعیت مالی‌تان کمک کند. زیرا تمامی آن‌ها اصولی ثابت و غیر قابل تغییر در تمامی دوران ها هستند

نگران هزینه کردن برای خریدن دوره نباشید زیرا این سودآورترین سرمایه گذاری زندگی‌تان خواهد بود و اگر الان این هزینه را نکنید، مجبورید هزینه‌های گزافی برای اتفاقاتی در زندگی‌تان بپردازید که حاصل همین باورهای محدود کننده است. از ورشکستگی‌هایی که ممکن است دچارشان شوید تا کلاهبرداری هایی که دچارش می‌شوید و هزاران هزینه بی موردِ دیگر...

سرمایه گذای روی خودتان و باورهایی که همواره شما را در مسیر درست می‌برد… فارغ از آنکه اوضاع اقتصادی مملکت خوب باشد یا بد… تحریم باشیم یا نباشیم… رکود باشد یا نباشد

در هر صورت باورهای قدرتمند کننده‌ای که با این دوره می‌سازید، تضمین کننده‌ی نتایج موفقیت آمیز برای شماست زیرا ما همه آنچه را در این بسته ها به شما آموزش می‌دهیم که پس از سعی و خطاهای بسیار و هزینه‌های بسیار به صحتِ آن پی برده‌ایمقوانینی که هیچگاه تغییر نخواهند کرد و همیشه برایتان جواب می‌دهند.

شما در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه این باورها را بسازید تا بتوانید زندگی تان هر طور که مایلید رقم بزنید.

تنها زمانی محصولی در سایت منتشر می‌شود، که ایمان بیاوریم و بداینم نتیجه‌ای که هر فرد با عمل به یکی از نکات و قوانین و تمرینات آن بسته ها به دست می‌آورد، ۱۰۰۰ برابر هزینه‌ای  است که برای آن دوره صرف کرده.

ما با ایمان به شما تعهد می‌دهیم که سرمایه گزاری روی تغییر باورهایتان ارزشش را همه جوره دارد.

2490000 تومان – خرید


چرا پس از این همه سال به رویاهایتان نرسیده اید؟

چقدر در رابطه با رویاهایتان، جدی هستید؟
اصلا رویایی دارید؟
یا آنقدر غرق در روزمرگی شده اید که کلا بی خیالشان شده اید؟!
اگر آرزویی دارید تا کنون چه کاری برای به تحقق پیوستنش انجام داده اید؟!
چه قدمی برداشته اید؟

اگر هیچ قدمی برای رویای تان برنداشته اید
اگر حتی از فکر کردن به رویایتان می ترسید
اگر حتی جرئت تجسم نمودن این رویا را ندارید

فقط و فقط به این دلیل است که شما آرزویتان را باور ندارید و مهم تر از آن، خودتان را باور ندارید،شما به اندازه ی کافی خود را لایق تجربه این آرزو نمی دانید به انداره کافی به خودتان ایمان ندارید.

حتما در برابر این حرفها مقاومت کرده و میگویید:
اصلا این چنین نیست! من با اینکه خودم را لایق بهترین ها میدانم،با اینکه به خودم ایمان دارم، پس چرا خبری از این آرزو در زندگی ام نیست. با این که زمان زیادی گذشته، چرا به آن نرسیده ام؟!

و من به شما خواهم گفت:
اگر قدمی بر نمی دارید، یعنی به اندازه کافی ایمان ندارید، زیرا ایمانی که باعث حرکتتان نشود، ایمان نیست!

زمانی می توانید این ادعا را کنید که به رویایتان ایمان دارید، که برایش حرکتی کرده باشید.منظورم از حرکت اینه که تمام تمرکز و حواستان را فقط برای این آرزو و رویا متمرکز کرده باشید.

با خودتان فکر کنید ، آیا رفتارتان نشان از داشتن آرزوهایتان را می دهد؟

به همین دلیل است که در قرآن در اکثر موارد، کلمه ایمان، با عمل صالح همراه است. زیرا ایمانی که به عمل نیانجامد. بی فایده است.

2490000 تومان – خرید


اگر می بینید من افراد زیادی که از این دوره استفاده کرده اند، تغییر و تحول اساسی در زندگیشان به وجود آورده اند، مهم ترین عامل این نتیحه، اول انتخاب و دوم تعهدی است که نسبت به تمرینات داشته اند.در واقع این انتخاب های ماست که مسیر زندگی ما را تغییر می دهد، نه استعداد های ما!! می توانید همین حالا مسیر زندگیتان تغییر دهید! شرط این تغییر یک انتخابِ درست است.

انسان محصول شرایط نیست. بلکه محصول تصمیماتش هست. منتظر نمانید!! زیرا هیچ وقت فرصت مناسب دست نمی دهد.

اگر کاری که همیشه انجام می دادید را انجام دهید، همان چیزی را دریافت می کنید که همیشه می گرفتید.

اگر فقط عده ی کمی از افراد بتوانند با عمل به توصیه های این دوره و انجام تمریناتش، زندگی خود را متحول نمایند، برای من کافی است و نیز برای پیشبرد جهان!!

فقط یک نفر بود که سعی در اختراع برق کرد. همین یک نفر کافی بود تا مسیر همه چیز در جهان و زندگی ۷۰۰۰۰۰۰۰۰۰ انسان در کره ی زمین، تغییری اساسی کند.

فقط یک نفر مانند استیو جابز ، این تحول عظیم را در صنعت آی تی به وجود آورد، در حالی که میلیون ها نفر در حال سود بردن از تغییری هستند که این شخص ایجاد نمود.

پس اگر عده ای کم اما متعهد این دوره را تهیه کنند و به تمرینات و آموزه های آن عمل نمایند، قطعا مسیر زندگی خود و نسل شان را دچار تغییری اساسی می نمایند. این برای من کافی است و من به هدف خود از آماده سازی این دوره رسیده ام.

اگر شما الان به این صفحه هدایت شده اید، حتما فرکانس تغییر به جهان ارسال کرده اید . خداوند و شما را به این مسیر هدایت کرده است، چون ما بر اساس افکار و احساساتمان تمام شرایط و اتفاقات را رقم میزنیم و با احساسی که نسبت به موضوعی داریم باعث می شویم که از همان جنس رو به سمت خودمون جذب کنیم. و در این دوره یاد میگیرید که خودتان، با باورهای قدرتمندی که می سازید شرایط زندگیتان را آنگونه که میخواهید خلق کنید.

 

این دوره اساسی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین فرمول برای ثروتمند شدن را در دست شما قرار می‌دهد که می‌توانی به موفقیت مالی در هر مقیاسی برسی بدون اینکه هیچ محدودیتی در کار باشد.

بدون اینک هیچ جنبل و جادو یا قواعد پیچیده‌ای باشد. بلکه یک فرمول ساده را یاد می‌گیری و دلیل اینکه هر فردی با هر وضعیت و موقعیتی می‌تواند از این دوره نتیجه بگیرد، سادگی، کارایی این فرمول است و هر بار که آن را تکرار می‌کنی، نتایج بزگتر می‌شوند.

روانشناسی فراوانی و ثروت، دوره‌ای نیست که مخصوص یک فرد خاص، مدرک تحصیلی خاص، شغل خاص، کشور خاص، فرهنگ و مذهب خاص باشد.

دوره‌ای نیست که برای مقطع زمانی خاصی مناسب باشد، یعنی یک دوره بازاریابی مثل بازاریابی با تلگرام، کسب درآمد از اینستاگرام، روش‌های تبلیغات مؤثر و … نیست که فقط برای کار خاصی در زمان خاصی باشد بلکه موضوع بسیار ساده‌تر، اساسی‌تر و کاراتر از این حرف‌هاست.

هیچ محدودیتی برای نتیجه گرفتن از این دوره، در کار نیست، به شرط آنکه خودت متعهد شوی حداقل برای ۶ ماه به جز آموزش‌های این دوره، هر آموزش، روش و تکنیکِ دیگری را متوقف و با تمام وجود آنچه در این دوره آموزش داده می‌شود را بپذیری و تمام تمرینات ساده آن را انجام دهی و بارها و بارها و بارها جلسات این دوره را تکرار کنی. آنقدر که آن آموزه‌ها در رفتارت بروز پیدا کند.

هزاران نفر از این دوره استفاده کرده و حتی در طول یک سال توانسته اند درآمدشان را بیش از ۱۰۰ برابر، افزایش دهند که می‌توانی نتایج آنها را در نظرات همین صفحه بخوانی.

در صورت نارضایتی از دوره تمام و کمال هزینه شما برگشت داده می شود.

با اطمینان از دوره و تاثیر گذاری آن در زندگی شما ضمانت بازگشت وجه را می دهم .

2490000 تومان – خرید


همه مایلیم که زندگی پر شور و نشاطی داشته باشیم.
همه در تمنای سلامت و انرژی بیشتریم.
همه میخواهیم ثروتمند شویم.
همه تمایل داریم کار خود را با علاقه و تمایل انجام دهیم.
همه آرزو داریم تغییر کنیم.
همه آرزو داریم از ترس ها رها شویم.

اما چند درصد از ما برای تغییر یافتن قدمی برداشته است؟
چند درصد از ما همواره در پی کسب موفقیت است؟
چند درصد از ما به آرزوهای خود جامعه عمل می پوشاند؟
ما همه در روزمرگی های زندگی خود گم شده ایم، چرا؟

شاید تنها به این دلیل که راه تغییر یافتن را نمی شناسیم.تغییر کردن خیلی راحت تر و لذت بخش تر از اونیه که حتی فکرش رو میکنید چون راه تغییر را یاد میگیرید.
دوره ای که در حال حاضر در خواندن توضیحاتش هستید.همان چیزی است که مدتهاست در جستجوی آنید.
این دوره پیله ای زندگی شما را از هم خواهد شکافت و شما، انسانی دگرون، موفق، ثروتمند و نیرومند از درون آن به فضای آرامش پرواز خواهید کرد.

تحصیلات رسمی می تواند به شما کمک کند تا خرج زندگی را دربیاورید. اما با آموزش خود می توانید خوشبختی را بدست بیاورید.
اگر بدانید که موفق ترین افراد چه کرده اند و شما هم هر روز و هر روز همان کار ها را انجام دهید در نهایت شما هم به همان نتایج دست خواهید یافت.
کسی که به بالاترین قله های موفقیت دست یافته است کسی است که اراده کرده و جرات انجام آنرا داشته است. قایقی که از غرق شدن می ترسد همیشه نزدیک ساحل می ماند.
همه ما باید سختی یکی از این دو را تحمل کنیم (انتخاب با شماست): سختی تغییر کردن، یا رنج ناشی از حسرت و افسوس. اما تفاوتش اینه که تغییر یک گرم وزن دارد ولی حسرت یک تن.

ترس بزرگترین عامل برای زمین گیر کردن افراد است. هیچ کس نباید به خود اجازه دهد تا زندگی خود را با ترس تلف کند. ترس روح و جسم انسان را به بدترین شکل ضایع می کند.

ما چقدر فرصت ها را به خاطر نبود جسارت از دست داده ایم؟ تا کنون چند تا موقعیت ترفیع را فقط به این دلیل که جسارت خواستن آنرا نداشته اید از دست داده اید؟ چند نفر فقط به خاطر ترس از صحبت کردن شانس زندگی با کسی که دوستش دارند را از دست داده اند؟  گذشته همان افكار شما بوده براي رسيدن به موفقيت در آينده،  نترس باشيد.

انسان محصول شرایط نیست. بلکه محصول تصمیماتش هست. منتظر نمانید. زیرا هیچ وقت فرصت مناسب دست نمی دهد.

اگر کاری که همیشه انجام می دادید را انجام دهید، همان چیزی را دریافت می کنید که همیشه می گرفتید.

 بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کارهایی که انجام داده اید، پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید. جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
بهترین زمان برای کاشتن درخت بیست سال پیش بود. دومین فرصت حالا است.

2490000 تومان – خرید


دوره روانشناسی فراوانی و ثروت شامل:
۳۷ قسمت در قالب فایل صوتی و فایل pdf هر جلسه می باشد.


آینده نتیجه ی انتخاب ها و تمصمیم هایی است که اکنون می گیرید، به همین سادگی آینده ات تعریف می شود!!


دانلود فایل رایگان توضیحات بی نظیر استاد امیدواری در مورد ضرورت استفاده از این دوره:
برای دانلود کلیک کنید


بخشی از صحبتهای استاد امیدواری در مورد دوره روانشناسی فراوانی و ثروت:

 قیمت واقعی این دوره ۱۰ میلیون تومانه و در حال حاضر شما میتونید با قیمت ۱٫۳۷۹٫۰۰۰ هزار تومان این دوره رو خریداری کنید و پله پله این قیمت افزایش میکنه، قیمت بعدی ۲٫۲۵۰٫۰۰۰ هزار تومان هست.
اگر کسی زمانش رو داره و میتونه زمانش رو بزاره  و ۲۰۰ ، ۳۰۰ جلد کتاب مطالعه کنه، با صدها نفر مصاحبه کنه، و سالها تحقیق و بررسی کنه و درک عمیقی از این موضوعات پیدا کنه و زندگی خودش رو عوض کنه، اگر کسی میخواد میتونه انجام بده، انتخاب با خودتونه میتونید این کار رو انجام بدید. بحث من در مورد قیمت این محصول اینه که این محصول مثلِ یک ابزاریه که درآمد شما رو چندین برابر افزایش میده و تضمین شده هم هست، یعنی ما اینقدر مطمئنیم به  کارمون ، به این بسته، که داریم این کار رو انجام میدیم و ضمانت میکنیم. و اگر شما نتیجه نگرفتید میتونید کاملا پولتون رو پس بگیرید، هیچ جای بحثی هم نمیمونه، فقط شما به ما میگید که تمرینهاش رو انجام دادم و درآمدم در یک سال سه برابر نشده، هر چند که دوستانی که استفاده کردند از بسته در ماه های اول این اتفاق افتاد و سه برابر شده درآمدشون خیلی از افراد رو هم داریم که نتایج بزرگتری هم بدست آوردن.
سوال من اینه که اگر این محصول بتونه بهتون کمک کنه که درآمدتون سه برابر بشه، ده برابر و یا بیشتر بشه، چقد میخواید برای این ابزار هزینه کنید؟
دقیقا مثل یک مغازه ای میمونه که در مرکز شهره، چرا افراد میرن یک مغازه ای رو در مرکز شهر اجاره میکنند؟ خب قیمت اجاره یک مغازه در مرکز شهر ده ها برابر بیشتر از اجاره یک مغازه در حومه شهر هست. اما فردی که میاد و یک مغازه در مرکز شهر اجاره میکنه، میدونه که این مغازه با این جایگاهش، خیلی خیلی درآمد بیشتری براش ایجاد میکنه!
من ازتون خواهش میکنم که به عنوان یک ابزار به این بسته نگاه کنید، ابزاری که به شما کمک میکنه که ثروتمند بشید. و درصد بسیار بسیار کمی از درآمدی که بدست میارید رو باید هزینه این ابزار کنید.
اگر ارزش داره که هزینه بکنید، اگر ارزش نداره که اصراری بر این نیست که شما هزینه کنید.

 ۱۰۰٪ گارانتی اثربخشی و بازگشت هزینه(ریسک شما صفر است)


به یاد داشته باشیم:
«موفقیت یک اتفاق نیست، یک تصمیم و یک انتخاب است.»
همین حالا تصمیم درست را بگیرید.


٪۸۰ مردم تا آخر عمر از توانایی‌های خود بی‌خبر هستند.
٪۸۰ مردم تا آخر عمر درگیر امور مالی هستند.

شما می‌توانید این را تغییر دهید؛
طوری که جزو آن ۸۰٪ نباشید و نشود آن روزی که
عمرتان سر آید و ندانید خوشبختی و سعادت چه بود.

تصمیم بگیر آیا همچنان می خواهی به همین شکل زندگی کنی یا می خواهی تغییری در این اوضاع بوجود بیاوری؟

بنجامین فرانکلین می‌گوید:
اگر فکر می‌کنید هزینه‌ی آموزش سنگین است، اشکالی ندارد، جهل و نادانی را تجربه کنید!

«گران است» معنی ندارد، اگر می‌خواهید پیشرفت کنید باید برای آن هزینه کنید؛ یا جهل را تجربه کنید.

من در این دوره می خواهم با تاکید به تو بگویم آن شگفتی هایی که زمانی باورش داشتی،واقعیت دارد و سرخوردگی بزرگسالان از درک زندگی است که غیر واقعی است، زندگی واقعی معجزه است و به اندازه ی وجود خودت حقیقت دارد.

در واقع زندگی به مراتب می تواند شگفت انگیز تر از آن باشد که تصور میکردی، همچنین مهیج تر، بهت برانگیز تر و الهام بخش تر از آنچه قبلا می دیدی. وقتی تو بدانی چگونه آگاهانه با استفاده از این دوره معجزه را وارد زندگی ات کنی و رویاهایت را به حقیقت بپیوندی!!
باور دارم هرگز سر در نمی آوری که چطور دقیقا همه چیز دست به دست هم میدن تا تو بتوانی به موقعیتی باور نکردنی و پولساز دستیابی و برای همیشه از شر این زندگی رها شوی!!،زندگی ات معجزه ای خواهد شد که از بقیه عمرت لذت خواهی برد.
به تو قول میدهم که زندگی ات سراسر ثروت و خوشبختی خواهد شد، به شکلی که انگار هر روز از آسمان برایت طلا می بارد،ایده پشتِ ایده، موقعیت پولساز،افراد جدید،اتفاقات و شرایطِ عالی،آرامش و استقلال مالی. زندگی ات سراسر معجزه خواهد شد و تو هرگز متوجه نخواهی شد که چطور این اتفاق افتاد!!فقط قدرت عمل به تمرینات این دوره است که برایت معجزه میکند، مثل هزاران نفر دیگه ای که به طرز شگفت انگیزی برایشان معجزه رخ داده و درآمدشان افزایش پیدا کرده و به آرامش و استقلال مالی رسیده اند!
آیا حاضری با معجزه این دوره شگفت انگیز مواجه شوی؟ آیا آماده ای که مهیج ترین و پر شور ترین ماجرای عمرت را آغاز کنی؟  از قلبت بپرس و اقدام کن!

با من همراه باشید در این دوره بی نظیر
دوستدار شما وحید امیدواری


و اگر با خرید اینترنتی آشنایی ندارید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت:
۶۱۰۴۳۳۷۷۶۷۵۵۶۰۴۴ به نام وحید امیدواری واریز کرده و فیش پرداختی را به آیدی تلگرام : vahidomidvari_com1@  ارسال کنید. و یا با شماره مشاورین ما که در انتهای صفحه سایت موجود می باشد تماس بگیرید.


توجه!!

این دوره فقط به مدت محدودی با قیمت ۱۹۹۰۰۰۰ تومان می باشد!! به زودی قیمت دوره به ۲۶۹۰۰۰۰ تومان تغییر میکند.


بعضی از نتایج دوستان با استفاده از آموزه های استاد امیدواری در دوره پیشرفته ثروت:

اسماعیل جاوید هستم، در مدت ۱ ماه استفاده از دوره پیشرفته استاد امیدواری،درآمدم از ۵ میلیون تومان به ۲۹ میلیون تومان رسیده

خانم نایاب: بعد از دو ماه استفاده از دوره پیشرفته استاد امیدواری درآمدم از ۴ میلیون در ماه به ۱۳ میلیون رسیده.

خانم فاطمه سلطانی:درآمدم ۱ میلیون تومان بود که دوره را تهیه کردم و بعد الان که ۶ ماه از تهیه دوره میگذره، روزانه حدودا ۱ میلیون تومان درآمد دارم، یعنی تقریبا بعد از ۶ ماه درآمدم ۲۰ برابر شده.

آقای احمد:آذر ماه دوره‌ پیشرفته ثروت رو تهیه کردم و تا الان ۱۸ میلیون تومان پول بدست آوردم. حسم خیلی عالی شده و همیشه شاد و خوشحالم. و ۱۸۰ درجه تغییر کردم.

تمامی متن نتایج زیر به قلم خودِ دوستان بوده که می توانید در همین صفحه با کلیک بر روی قسمت نظرات تمام آنها را مطالعه کنید.
صرفا بخشی از نتایج برای راحتی دوستان در این قسمت قرار داده شده

نتایج آقای محمد علی مرادی از دوره پیشرفته ثروت

سلام خدمت شما اساتید بزرگ گروه تحقیقاتی راز ذهن
اگر کسی به من می گفت که با کمتر کار کردن و زمان گذاشتن، میتونی چند برابر درآمد بیشتر داشته باشی اصلا باورم نمی شد. و میگفتم غیر ممکنه و همیشه فکر میکردم که هرچه بیشتر زمان بگذاری میتونی درآمد بیشتری داشته باشی.
من ۳ ماه قبل بسته روانشناسی فراوانی و ثروت را تهیه کردم و تمام اموزش ها و تمرینات را واقعا اجرا کردم، و خداروشکر میکنم توی همین مدت کوتاه درآمدم ۵ برابر افزایش پیدا کرده.وقتی

برمیگردم و به ۳ ماه قبل خودم نگاه میکنم، تفاوت من با قبلم اینه که باورهام در مورد پول و ثروت کاملا تغییر کرده. چارچوب و طرحهای ذهنی من عوض شده.تمام اطرافیانم شگفت زده شدن از وضعبت من که تونستم طی زمان کمی پیشرفت های خیلی خوبی رو داشته باشم.
من بسته روانشناسی فراوانی و ثروت رو به ۱۰ نفر از اقوام و همکارانم معرفی کردم و همه آنها اقدام به خرید کردند، و خداروشکر میکنم که به زودی علاوه بر موفقیت خودم موفقیت همه دوستان و آشنایانم رو ببینم. دوستان به خدا باور کنید این یک بسته معمولی نیست، این بسته می تونه زندگی مالی تون رو ۱۸۰ درجه تغییر بده، ولی در صورتی که به مطالب گفته شده اهمیت بدید و آنهارو به نحو احسن اجرا کنید.
خیلی خیلی ممنونم از گروه تحقیقاتی راز ذهن و خوشحال میشم دیدکاه بنده رو توی سایت درج کنید تا دوستان استفاده کنند.
با تشکر از شما محمد علی مرادی


نتایج خانم محقق نژاد از دوره پیشرفته ثروت

سلام
می توانم با قدرت بگویم که بعد از تهیه ی بسته ی روانشناسی فراوانی و ثروت زندگی ام به کلی متحول شد ،
به صورت سه برابری درآمد من و همسرم به سرعت افزایش پیدا می کند و هر بار مجدد سه برابر
نمی دانم اسمش را چه بگذارم ،اگر اعجاز وجود داشت آن را معجزه می نامیدم ، اما واقعا حقیقت است چه شیرین است طعم موفقیت را در خدا چشیدن
امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است ، قدرت کامیابی بخش خدا به  یکایک ثانیه های امروزم برکت داده است تا به عالی ترین ثمرات نیکو برسم ، به فصل و لطف پروردگار به هر چه خواسته ام طبق قانون تکامل رسیده ام ،
به سرعت رفتار اطرافیانم بعد از دیدن تغییرات زندگی ام در حال دگرگونی است ، واقعا از روزی که زندگی ام با شرایط عالی در حال پیشرفت است ایمان اطرافیانم چند برابر شده است.
تا قبل از آن به خاطر شرایط مالی و ورشکستگی همسرم حسابی ما را به باد تمسخر و تحقیر می گرفتند ، اما امروز فقط به لطف خداوند انگشت به دهان ماندند
چه قدر دلم می خواست موفق شوم ، تا همه بدانند خدای من خدای خوبی هاست ، خدای من خدای اقتدار و تمکین است ، خدای من عزت دهنده ی مؤمنان است
خدای من خدای عشق و امید است
هدفم از این که دوست داشتم ثروتمند شوم این بود که قدرت و توانایی خدا را به اطرافیانم نشان دهم ، فارق از چشم هم چشمی ، به دور از اوهام نفس ، جدا از اثبات خود به دیگران ،
هنوز هم برایم باور نکردنی است ، انگار رسالتم را یافته ام.
چه سعادتمند هستند آنان که به این سایت راه یافته اند و چه قدر خوشبختند آنان که بسته ی شگفت انگیز ثروت دست یافته اند و چه قدر به فضل و لطف پروردگار نزدیک اند آنان که به آموزش های این بسته عمل می کنند و به قول قرآن چه عیشی نصیب خود می کنند.
از صمیم قلب از خدا و شما که فرستاده ی خدایید سپاسگزارم
امیدوارم در خدا شاد و پیروز باشید.


نتایج آقای وحید رستگاری از دوره پیشرفته ثروت

سلااااام به استاد عزیزم و همه دوستان گرامی.من چند ماه پیش نتایجی که از دوره روانشناسی فراوانی و ثروت استاد امیدواری گرفتم رو روی سایت قرار دادم که شرحش این بود که بعد از ۳ ماه استفاده از این دوره و تعهد من نسبت به عمل به آموزه ها و تمرینها درآمدم از ماهی ۳۰۰ هزار تومان به روزی ۳۰۰ و دو روزی ۳۰۰ هزار تومان رسیده بود حدودا ۷۵۰۰۰۰۰ درماه. و حالا بعد از گذشت تقریبا ۱سال از استفاده از این دوره درآمد روزانه ۱ میلیون تومان رو دارم تجربه میکنم. به لطف خدا و به خاطر حمایت و آموزشهای استاد امیدواری این اتفاقات عالی برای من رخ داد. منی که نصف پول خرید این دوره رو از دوستم قرض گرفتم ولی به خدای واحد ایمان داشتم و باور داشتم که منم میتونم مثل همه افراد موفق به ثروت و استقلال مالی برسم و تنها راز موفقیت من و افزایش درآمد من این بود که بدون هیچ مقاومت ذهنی تمام اونچه که گفته شده بود رو اجرا کردم. من فقط ۲۰ سال دارم!! و همون طور که استاد گفتند ثروت هیچ ربطی به سن و جنسیت و تحصیلات و نداره فقط باورهای توئه که میتونه برات ثروت بسازه. من به عنوان یک فردی که تونست در مدت خیلی کوتاهی با استفاده از دوره ثروت استاد امیدواری درآمد خودش رو افزایش بده، به همه کسانی که نظر بنده رو میخونن پیشنهاد میکنم که بدون حتی ۱ درصد شک این دوره رو تهیه کنند. خدا شاهده نه تبلیغ الکی میخوام کنم نه چیز دیگه ای، فقط و فقط چون اجرا کردم و نتیجه دیدم و صداقت استاد امیدواری رو دیدم بهتون پیشنهاد میکنم که تهیه کنید.
استاد امیدواری خیییییییییلی دوست دارم
خداااااااااااروشکر


نتایج آقای صابر پورعلی از دوره پیشرفته ثروت

سلام خدمت همه دوستان
من ۵ ماه پیش بسته  رو خریدم و با خودم گفتم اگه نتیجه داد میرم نظرم رو هم میزارم روی سایت تا زحماتشون رو جبران کرده باشم.واقعا من از یه چیز خیلی خیلی شگفت زده شدم، وقتی که با حجم زیاد نطرات دوستان روی سایت رو به رو شدم، تمام نطرات رو خوندم حس همتون رو هم درک میکنم چون من هم تجربه بعضی از دوستان رو تجربه کردم.
تجربه من از استفاده از بسته آموزشی همونطور که توی خود آموزش ها هم چندین و چند بار تکرار کردن استاد، اینه که تمام مطالب و تمرینات رو با جون و دل اجرا کنید. و اعتماد کنید که واقعا این راه ها می تونه من رو از این وضعیت در بیاره.
من اولش خیلی مقاومت کردم، البته ضمیر ناخودآگاهم مقاومت میکرد چون باورهام چیز دیگه ای بودند.
ولی با خودم فکر کردم که اگه قرار بود با این باورها زندگیم تغییر کنه تا الان تغییر کرده بود.پس بهتره به باورهام بگم خفه شید و سراغ ساختن باورهای جدید و آموزش ها و تمارین آموزش داده برم واونها را اجرا کنم.
و الان بعد از مدت ۵ ماه از استفاده از این بسته، به کلی باورهام تغییر کرده جوری که به هیچ وجه شبیه گذشتم نیستم. و خداروشکر که همین تغییر باورهای من در مورد پول و ثروت وخرج کردن و باعث شد که الان وضعیت مالی من به کلی عوض بشه. و سطح کیفی زندگیم هم تغییر کنه.دوستان باور کنید به چنان آرامش روحی و اعتماد به نفسی رسیدم که هر روز ایده های پول ساز بیشتری به ذهنم می رسه و همیشه از این بایت خداروشکر میکنم.
ثروتمند شدن هدف مقدسیه، برای همه مردم جهان آرزوی ثروتمند شدن را دارم.
سپاس از گروه تحقیقاتی راز ذهن.


« مهم  »

بعد از خرید یک کارت گارانتی برای شما ارسال خواهد شد، که توی این کارت تعهد من نسبت به نتیجه گرفتن شما دوست عزیز عنوان شده است و همچنین ضمانت نامه بازگشت وجه قرار داده شده است که فقط با ارائه کارت گارانتی در صورت نتیجه نگرفتن تمام مبلغ پرداختی ات برگشت داده می شود.
در صورتی که بعد از ۶ ماه استفاده از تمرینهای دوره، حداقل درآمدتان سه برابر نشد، اینجانب وحید امیدواری متعهد می شوم که تمام مبلغ پرداختیتان را عودت کنم.
با تشکر وحید امیدواری.

 

237 نظر

 1. استاد عزیز سلام
  سری جدید که ظبط شده خیلی بهتر شده و از این بابت ممنون که فایل هاتون اپدیت میکنید.
  در مورد دوره که هیچ حرفی نیس عالیه و فوق العاده
  من ۱۳ جلسه گوش دادم و درامد ماهینه من ۲ برابر شد متأسفانه مسائل پیش امد که تعهدم رو زیر پا گذاشتم و مدتی دور بودم با وجود اینکه جواب گرفتم و بهه سرعت و از نا کجا اباد واسم پول میامد

  ۲ روز پیش دوباره تعهد رو نوشتم و شروع کردم به اموزش دوره فقط ۱ مسله که این نظر من هست در فایل ۴ بود و میدنم داخل بقیه هست
  للللطططفااا دین و کتاب اسمانی هیییچ ادیانی رو وارد نکنید خواهششش میکنم قران یا انجیل مثال نزنید ما داریم از کوانتوم وترمودینامیک حرف میزنم نه چه دینی چه چیزی گفته تا الان فکر میکنم جلسه ۱۵ ظبط کردید امیددد وارم این روند رو از ۱۵ به بعد ادامه ندید. هم من هم اقلیت ها و دیگران راحت تر و بدووون دقت کنید بدووون پراکندگی تمرکز دوره رو ادمه میدیم و باز هم میگم اصلا این دوره جای این موارد نیست
  حافظ
  هرکه از در درآمد نانش دهید
  نپرسید که دینش چیست

 2. سلام به استاد امیدواری عزیز ودوستان دوره پیشرفته ثروت،من در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ به مدت ۶ ماه تعهد میدهم که با ایمان به تمام آنچه در این دوره گفته شده صد در صد عمل کنم ان شاالله واز هیچ کتاب وبرنامه دیگری استفاده نکنم.
  تعهد میدهم تا وقتی به نتایج مطلوب نرسیدم وفردی از من درخواست کمک نکرده با استفاده از مطالب این برنامه نه فردی را تغییر دهم ونه به او کمک کنم.
  تعهد میدهم بعد از مطالعه هر قسمت،حداقل ۵ بار آن قسمت ومطالبش را مرور کنم ودرموردش بنویسم ونکته برداری کنم ودر خلوت خودم در مورد با خودم صحبت کنم وتا این کارها را انجام نداده ام سراغ قسمت بعدی نروم.
  با سپاس فراوان از استاد امیدواری عزیز وگروه خوبشون

 3. سلام به استاد امیدواری عزیز و همه دوستان عزیزم.

  من چند تا نکته رو دوس دارم با شما به اشتراک بزارم که برداشت من از فایل پنجم دوره هست.

  باورهای ما از تکرار بارها و بارهای افکار ما به وجود میان یعنی هر فکری که تکرار میشه تبدیل به باور میشه. باورهای ما از خانواده و والدین، فرهنگ، مذهب، دوستان، رسانه‌ها و معلمانمون درست شده. یه معجون از همه اینها. ما با باورهای جدیدمون سعی می‌کنیم رنگ معجون رو شفاف‌تر و سفیدتر کنیم و ذهنمون رو آماده ثروت و خوشبختی و سلامت و سعادت کنیم. ما نباید با باورهای قبلمون بجنگیم. فقط کار ما اینه که باورهای جدید رو مثل رنگ بر روی باورای قبل بزنیم. باورهامون از بین نمی‌روند برای همین لازم و واجبه که تا آخر عمرمون روی باورهامون کار کنیم که البته وقتی نتایج عالی رو در زندگی ببینیم همیشه همین کار رو می‌کنیم و به کمتر از بهترین قانع نمی‌شیم.
  باورها به خودی خود نه غلط هستن نه درست. فقط میتونیم بگیم فلان باور منو به هدفم می‌رسونه و فلان باور منو از هدفم دور می‌کنه. ما حق نداریم دیگران رو به خاطر باورهاشون توهین یا تحقیر کنیم. باورهای هرکس نتایج همون مدار و باور رو به هر فردی میده. قرار نیست ما هیچکسو محکوم کنیم. ما نمیتونیم بگیم فقیران آدمای بدی هستن و ثروتمندان آدمای خوب. هم فقیران و هم ثروتمندان میتونن آدمای خوب یا بدی باشند و این موضوع هیچ ربطی به ثروت و میزان پولشون نداره. پول مقدسه. پول معنویه و مهمترین عامل در زندگیه ولی پول کسی رو عوض نمی‌کنه فقط همونی که هست رو برجسته‌تر و بزرگ‌تر می‌کنه مثل ذره‌بین. پول نه کسی رو بد می‌کنه نه کسی رو آدم خوبی می‌کنه. ما به هیچکس نه اصرار می‌کنیم نه توهین می‌کنیم. همه انسانها بندگان خداوندن و از دیدگاه خدا هرکسی که باتقواتره نزد خدا گرامی‌تره. و تقوا یعنی self control یعنی کنترل نفس و ربطی به ثروت نداره گرچه خداوند این همه نعمت رو به ما داده که از اونها بهره‌مند بشیم و هرکسی که از نعمات الهی بیشتر استفاده کنه و لذت ببره و شکرگزار باشه قطعا دوست داشتنی‌تره.

  بهترین‌ها رو برای همه‌تون آرزو می‌کنم.

 4. سلام به همگی دوستان و عزیزان و سلام به استاد امیدواری عزیز

  من به مبحث باورها رسیدم. نکات مهمی که در مورد باورها برای خودم نوشتمو دوست داشتم با شما هم به اشتراک بزارم.
  هر چیزی که در زندگی ما وجود دارد از اتفاقات و افراد و شرایط و ایده‌ها و … همگی از باورهامون نشات گرفته.

  باور نتیجه تکرار هزاران بار یک فکر هست.

  ما به خاطر باورهامون هست که در یک مدار خاصی قرار داریم. که با تغییر باورها در مدار بهتر یا بدتری منتقل می‌شویم.

  تغییر مدار و تغییر فرکانس آرام آرام صورت می‌گیرد چون تغییر باور در نتیجه تکرار فکر به تعداد زیاد اتفاق میوفته.

  واقعیت زندگی هرکس اون چیزی هست که باورش می‌کنه. پس لزوما واقعیت زندگی هرکس با فرد دیگر یکسان نیست.

  ما با باورهامون واقعیت‌های زندگیمون رو می‌سازیم. و جهان فقط کارش اینه که باورهای ما رو به خودمون ثابت می‌کنه. فقط همین.

  مکانیزم جهان اینه و دقیقا مثل آینه عمل می‌ کنه.

  تا زمانی که مدارهامون تغییر نکنه نتایج زندگی ما هم هیچ تغییری نمی‌کنه و ما همچنان نتایج مشابه در زندگی خودمون می‌بینیم.

  خیلی ممنونم از استاد امیدواری. برای شما و برای همه بهترین‌ها رو آرزو میکنم.

 5. با سلام به استاد امیدواری عزیز و به همه دوستانی که این مطلب رو می‌خونن.
  من تعهدم رو چند روز پیش در این قسمت ثبت کردم و الان دوباره اومدم توی این پیج و قسمت سوم رو که خوندم و قرار شد برداشت‌های خودمون رو ثبت کنیم اینجا ثبت کنم. من سوال‌هایی که در بسته مطرح شد رو خوندم. اولش خیلی حسم رو به هم ریخت ولی این کار باعث شد با باورهای کهنه‌ام که خیلی‌هاشو حتی یادم نبود آشنا بشم و متوجهشون باشم. البته همونطوری که استاد هم توی بسته گفتن، سعی کنید این سوالاتو خیلی نخونید چون باعث میشه باورهای غلط در ذهنتون باقی بمونه. من در قسمت فایل سوم جایی که استاد جوابهای درست رو داده بودن برای خودم باورهای درست رو طبق همون سوالات نوشتم. یعنی هر سوال منفی وجود داشت رو برعکسشو و مثبتشو نوشتم و هر چند تا سوال رو با محوریت باور مخربش نوشتم. به نظرم بسیار خوب و عالیه این روش. دوستان عزیزم تا باورها رو نخونین نمی‌تونین حتی فک کنین چه باورای ساده ولی خیلی خیلی مخربی در ناخودآگاه ما وجود داره که تا سراغش نریم و بیرون نکشیم شاید تا آخر عمو متوجه اون باور غلط نشویم. حتما پیشنهاد میکنم بشته رو هر قسمتش رو حداقل ۵ بار بخونین حتما نکته برداری کنید حتما راجع بهش با خودتون حرف بزنین و حتما بیاین و برداشت خودتونو اینجا بزارین. این کارا هم کمک بزرگی به خودتون می‌کنه و هم به کسانی که این نطالب رو مطالعه می‌کنن.

  برای همه شما و مخصوصا استاد امیدواری عزیز، آرزوی بهترین‌ها و موفقیت روزافزون می‌کنم.

  خیلی ممنونم استاد. خیلی ممنونم.

 6. سلام به استاد امیدواری عزیز
  من ۵ شش ماه پیش بسته فراوانی و ثروت رو خریدم. اوایل نتیجه‌های باورنکردنی گرفتم. حتی ویس فرستادم براتون. ولی متاسفانه ادامه ندادم. و درآمد من هر روز کمتر و کمتر شد. من تمرکز نکردم روی بسته شما و فکر کردم شاید دیگه نیاز نیست ادامه بدم و اشتباهم همینجا بود. باید به آموزش و تمرین و تکرار این بسته ادامه می‌دادم. من از این شاخه به اون شاخه پریدم. آموزشای مختلف رو گوش میدادم و …
  رمز نتیجه‌های اولیه من تمرکز بود. تمرکز روی بسته شما. و الان متاسفم که میگم بسته رو گذاشته بودم کنار. ولی توی بسته گفتین بیام و زیر محصول تعهد بدم. حالا اومدم تعهدم رو بدم و بهتون ثابت کنم تصمیم جدی برای ۶ ماه بعدیم گرفتم. امیدوارم دوستان دیگه این بسته رو مدام بخونن و تمریناشون رو به هیچ قیمتی کنار نزارن. من با اینکه میدونستم نباید آموزش متمرکزو رها کنم این اشتباه رو کردم و بهای زیادی هم دادم. من با صداقت این مطلب رو اینجا نوشتم که بقیه دوستان، مطالب این بسته رو جدی بگیرن.

  من تعهد میدم که از امشب یعنی نهم بهمن ۹۶ تا ۶ ماه آینده با ایمان به همه اون چیزی که توی این بسته گفته شده ۱۰۰ درصد عمل کنم و از هیچ کتاب یا برنامه دیگه‌ای استفاه نکنم.
  من تعهد میدم تا خودم به نتایج مطلوب نرسیدم و تا وقتی کسی ازم کمک نخواسته با استفاده از مطالب این بسته نخوام کسی رو تغییر بدم یا به کسی کمک کنم.
  من تعهد میدم بعد از مطالعه هر بخش یا فایل این بسته، تا زمانی که حداقل ۵ بار اون رو مرور نکردم و ازش نکته برداری نکردم و راجع بهش ننوشتم و در مورد اون قسمت در خلوت خودم با خودم صحبت نکردم سراغ قسمت بعدی، فایل بعدی یا پی دی اف بعدی نرم.
  من تعهد میدم هرجایی که ذهنم مقاومت بیشتری نشون داد اون قسمت رو بیشتر تمرین کنم.
  من تعهد میدم بعد از مطالعه هر قسمت از این بسته، هر برداشتی که ازش داشتم رو روی سایت قسمت نظرات این بسته قرار میدم.

  ممنونم از استاد. ممنونم از خداوند که بهم کمک کرد و هدایتم کرد که اینقدر جدی دوباره این بسته رو شروع کنم.

  برای همه و به خصوص استاد امیدواری عزیز به خاطر تهیه این بسته مقدس، فراوانی بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم.

 7. سلااااام به استاد عزیزم و همه دوستان گرامی.

  من چند ماه پیش نتایجی که از دوره روانشناسی فراوانی و ثروت استاد امیدواری گرفتم رو روی سایت قرار دادم که شرحش این بود که بعد از ۳ ماه استفاده از این دوره و تعهد من نسبت به عمل به آموزه ها و تمرینها درآمدم از ماهی ۳۰۰ هزار تومان به روزی ۳۰۰ و دو روزی ۳۰۰ هزار تومان رسیده بود حدودا ۷۵۰۰۰۰۰ درماه. و حالا بعد از گذشت تقریبا ۱سال از استفاده از این دوره درآمد روزانه ۱ میلیون تومان رو دارم تجربه میکنم. به لطف خدا و به خاطر حمایت و آموزشهای استاد امیدواری این اتفاقات عالی برای من رخ داد. منی که نصف پول خرید این دوره رو از دوستم قرض گرفتم ولی به خدای واحد ایمان داشتم و باور داشتم که منم میتونم مثل همه افراد موفق به ثروت و استقلال مالی برسم و تنها راز موفقیت من و افزایش درآمد من این بود که بدون هیچ مقاومت ذهنی تمام اونچه که گفته شده بود رو اجرا کردم. من فقط ۲۰ سال دارم!! و همون طور که استاد گفتند ثروت هیچ ربطی به سن و جنسیت و تحصیلات و … نداره فقط باورهای توئه که میتونه برات ثروت بسازه. من به عنوان یک فردی که تونست در مدت خیلی کوتاهی با استفاده از دوره ثروت استاد امیدواری درآمد خودش رو افزایش بده، به همه کسانی که نظر بنده رو میخونن پیشنهاد میکنم که بدون حتی ۱ درصد شک این دوره رو تهیه کنند. خدا شاهده نه تبلیغ الکی میخوام کنم نه چیز دیگه ای، فقط و فقط چون اجرا کردم و نتیجه دیدم و صداقت استاد امیدواری رو دیدم بهتون پیشنهاد میکنم که تهیه کنید.
  استاد امیدواری خیییییییییلی دوست دارم
  خداااااااااااروشکر

   • سلام دوره محدودتی نداره، هر کسی با هر سن و جنسیتی با هر شغل و درآمدی و حتی نداشتن شغل میتونه از دوره استفاده کنه و نتیجه بگیره، چون اینها دلیل موفقیت یا عدم موفقیت نیستن، تمام موارد به باورهای شما ربط داره، باورهای شماست که شما رو میتونه در مسیر درست قرار بده یا مسیر غلط، به کمک دوره ما میتونید باورهای قدرتمندی رو بسازید که نتیجه اش ثروتمند شدن شماست.

 8. با سلام خدمت بهترین استاد و راهنمای خودم
  استاد عزیز و گرامی،از شما سپاسگزارم برای اینکه همیشه به طرق مختلف سعی در نشان دادن مسیر صحیح موفقیت به ما شاگردانتان را داشته اید.
  همیشه با دیدن فایلهایتان و خواندن پیامها و تجربه های دوستان عزیزم،غیرممکن است که اشک از چشمانم جاری نگردد.
  خدا میداند که این روزهای زندگیم در مسیری جدید قرار گرفته و همه این حسهای خوب و زیبا ثمره تلاش شما استاد عزیز از نشان دادن راه صحیح زندگی حاصل شده است.
  شما در مدت کوتاهی در محصول روانشناسی فراوانی و ثروت درسهایی از زندگی به من آموختید که ۳۰ سال گذشته از زندگی ام را زیر سوال برد و دید من را به ثروتمند شدن باز کرد.
  حقا که هیچ زمانی این درسها کهنه و قدیمی نمیشوند و مثال خورشید نوران برای همه افرادی که خواهان زندگی عالی هستند،خواهد بود.
  استاد عزیزم از خداوند برایتان همیشه بهترینها را خواستارم.
  در پناه الله یکتا همیشه سلامت و شاد و ثروتمند باشید
   

 9. ضمن عرض سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی
  مطالبی که بنده از فایل های استاد عزیزم یاد میگرم به شدت بنده رو وادار میکنه که با نظر دادن راجع بهشون از استاد عزیز تشکر کنم اینگونه باور های درست رو خیلی خوب مطرح میفرمایید بنده با تمام وجود به اونچه شما میگید ایمان دارم و بهترین هارو براتون آرزو دارم

 10. سلام سلام سلااااام…

  چقدررررر منتظر بودم این بسته کامل بشه و آپدیت اون انجام بشهههه…. وااااقعا ممنون و سپاسگذار خدای خوب و مهربونم و وااااقعا از گروه تحقیقاتی راز ذهن و شخص استاد امیدواری که حقیقتا زحمت زیادی برای این بسته متحمل شدن صمیمانه متشکرم….. اگه بگم خبر آپدیت این بسته چقدر منو خوشحال کرد که شاید خبر خرید دوره ۱۰ میلیون تومانی بهم اینقدر  هیجان نمیداد اغراق نکردم….. خدا رو شکر میکنم. و از صمیم قلب آرزوی بهترین‌ها رو براتون دارم. این بسته برای من دقیقا همون چیزیه که نیاز داشتم… دوستان عزیزم پیشنهاد می‌کنم این بسته رو چندین و چند بار بخونید و واقعا شاکر خداوند باشیم برای این هدایت و راهنمایی. چون در این بسته از مباحث باور و تمرکز و اثر مرکب و اعتماد به نفس و هرچی که برای موفقیت نیاز هست در اون بحث شده…. واقعا کم نظیره این بسته…. فقط یه مطلب مهمممممم…. که به خودم هم اینو میگم….. دوستان اقدام کنید… اقدااااام… اقدااام…. اقدااام…. شما هرچقدر هم این بسته عالی و مقدس رو هم بخونید حتی از حفظ هم باشید تا زمانی که عمل و اقدامی نداشته باشید جوابی نمی‌گیرید …..

  اینو همیشه از دوستدار همگی‌تون به یادگار داشته باشین…. من و شما حاصل ایده خداوندیم… خدا ما رو یعنی من و تک تک ما رو خااااص آفریده؛ ما حتی اثر انگشت‌هامون هم شبیه هیچ کسی نیست حتی شبیه پدر و مادرامون و تک تک ما لایق و شایسته ثروت و لذت و سلامتی و شادی هستیم. پس خودمون را با هیچ‌کسی مقایسه نکنیم. اگه خودتون رو دست کم بگیرید انگار (استغفروالله) خدایی که ما رو ساخته دست کم گرفتیم. کمی به خودمون بیایم. فکر کنیم و ببینیم که همون کسی که تمام هستی رو به وجود آورده ما رو هم به وجود آورده و از قدرت خودش در وجود ما هم قرار داده… خدا از روح خودش در ما دمیده و این یعنی خود اووووو……

  شاد باشید و شادی بخش دیگراااان……

  • سلام  به شما دوست عزیز و همراه همیشگی ما خانم فاطمه سلطانی
   نظرات و دیدگاه های شما همیشه انرژی بخش ما بوده در طول این مسیر و خدا رو شکر میکنیم که توانسته ایم رضایت صد درصدی تمام افراد استفاده کننده را به دست بیاوریم.
   برای شما و همه دوستان عزیز آرزوی موفقیت و ثروت روزافزون دارم در پناه خداوند، شاد ، ثروتمند وسعادت مند باشید.

   دوستدار شما وحید امیدواری
    

 11. با سلام و عشق فراوان خدمت استاد عزیز و همه هم دوره ایی های خوبم
  از استاد عزیز و گروه تحقیقاتی رازذهن بابت این دوره تاثیر گذار بسیار بسیار سپاسگزارم و خداوند را شکر می کنم که استاد این دوره را به صورت راه کار عملی و تجربیاتی که خودشان با استفاده از این راه کارها کسب کرده اند ارائه می دهند تا خیلی اسان تر و راحت تر برای ما این طرز نگاه ایجاد شود و خیلی خوشحال هستم بابت این نوع روشی که استاد استفاده می کنند.

  و امیدوارم همه ی اعضای این دوره به بهترین نحو بتوانند در رسیدن به لذت و ارامش در لحضه لحضه های زندگیشان در این جهان که مهم ترین رسالت هر فرد است استفاده کنند و بهره مند شوند.

 12. به نام خدا
  سلام خدمت استاد محترم آقای امیدواری و همکاران ایشان و دوستان محترم
  تشکر برای دوره ای که  برای ما زحمت کشیده و تهیه کردید دورتون را خریدم و از الان شروع می کنم به گوش دادن آن . با آرزوی سلامتی بیشتر و ثروتمندی شما
  من هم هیچ کاری نمی کنم دربست خودم را بستم به آمو زه های شما و می دونم به موقع همه چیز درست شد و بازم میشه
  منتظر بقیه دوره های شما هستم . این هفته هفته بسیار خوبی است با فایلی جدیدی دیگر از شما
  امیدوارم بیشتر و بیشتر قوانین را درک کنم و زودتر به آرزوهایم برسم
  مرسی از این همه امید و انگیزه که به ما میدید
  امیدوارم بیشتر و بیشتر بتونیم در مسیر درست و قوانین کیهانی باشیم
  از خدا می خوام اعتماد به نفس بیشتری به من بده و این دقیقا چیزی بود که این چند ر وزه خیلی تو فکرش بودم و شما نیز در این باره صحبت کردید ، خدایا شکرت
  تشکر از صداقت شما و من و خیلی از دوستان دیگر هم خوشحالیم که با شما آشنا شدیم واقعا چنان شوقی برای داشتن تمام محصولات و گوش دادن و عمل کردن به گفته های شما دارم که غیر قابل تصور است که نمی تونم حدی برایش قائل باشم
  باور کنید استاد من چنان خودم را به آموزه های شما بستم که حتی کارهای واجبم را وقت ندارم انجام بدم . شما الگوی من هستید ، خوشحالم که الگوی منم هستید از خدا شاکرم که شما را در مسیر من قرار داد . بسیار خوشحالم که به آرزوهای خود رسیدید . لطفا دعا گوی ما هم باشید چنانچه من نیز یکسره دعاگوی شما هستم – مرسی که دنیای مرا قشنگ تر کردید – نمی دونم چطوری از شما تشکر کنم . فقط می گم متشکرم با یه عمق خیلی خیلی زیاد با عمقی باور نکردنی.
  خوشحالم که شما دستان خداوند هستید که دست ما را هم می گیرید

  ثروتمند تر و خوشبختتر و موفق تر از هر جهت باشید
  یا حق

 13. استادگرانقدرم باورتون دارم
  باورتون دارم باهمه وجودم
  باورتون دارم چون نگاهتان، کلامتان ،احساستان، آرامشتان برای من بوی خدا می دهد، به من ایمان می دهد…
  باورتون دارم چون دستی از آن قدرت مطلق هستین برایم که باعث شده ساعت ها در خلوت باخودش در فراق دیدارش اشک بریزم وبرای وصالش لحظه شماری کنم
  باورتون دارم باهمه وجودم چون من تمام شده بودم وخداوند شمارا در مسیر زندگیم قرار داد….واکنون دیگر خبری از آن روزها نیست
  وهمه ی وجودم آرامش شده
  چه خوشبختی بالاتر از این که پاره ای از او هستم
  چه سعادتی بالاتر از این که او را پیدا کردم
  وهمه ی وجودم وقلبم وابسته ودلبسته او شده
  ممنونم

 14. من همچنان فایل های جناب امیدواری را دوره می کنم و دوباره علاقمندم نظر دهم گاهی به نکاتی بر می خورم که قبلا دقت نکرده بودم . و برایم جالب هستند و تازگی دارد .
  خدا در قران گفته است هر کس را بخواهد تنگ روزی می کند یا هر کس را بخواهد می بخشد یا حتی گفته هر کس را بخواهد هدایت می کند یا به حال خود می گذارد. این به این معنی است که خداوند آینده ما اطلاع دارد و زمان در اختیار اوست و توانایی انجام هر کاری را دارد . نه به این معنی که ما اختیار دار زندگی خودمان نیستیم . خداوند اراده کرده قوانین را در جهان گذاشته است قوانین ریاضی و فیزیک و … هر چیزی طبق این قوانین کیهانی کار می کند . ما اختیار زندگی خود را داریم هر چند در مرحله بالاتر خدا هدایتگر وصاحب ماست . اما ما هم باید خواسته باشیم .در یک جایی یه زمانی باتمام وجود ازش خواسته باشیم که هدایتمان کند.
  برای من زیاد پیش امد روزهایی که فکر کرده ام در مسیر اشتباهی بودم و درست عمل نکردم اما حالا که درست بهش فکر می کنم می بینم همه اش در مسیر یاد گیری و اموزش بوده ام خداوند هیچوقت مرا رها نکرد . حتی زمانی هایی که فکر کرده ام شکست خورده ام . با مثال ها و تجربیات زندگی بهم نشان داد قانون درست چیست کار درست چیست منطق درست چیست . به خاطر این بود که همواره حتی در بدترین شرایط می دانستم سرنوشتم به دست خودم است و اختیاردار زندگی و تصمیماتم هستند . اگر الان دارم نتایج بدی می گیریم بیشترش دست خودم است همش تقصیر جامعه و کشور و تحریم نیست .
  من فکر می کنم اگر اصول قوانین زندگی را درست یاد بگیری هیچوقت فراموش نمی کنی و حتی اگر اشتباه کنی خداوند با هدایتش تو را دوباره به مسیر صحیح برمی گرداند

 15. سلام استاد عزیز
  به تازگی به جمع شما پیوستم
  البته بطور اتفاقی؛ اما یقین دارم که هیچ اتفاقی، اتفاقی نیست ….
  تو این مدت کوتاه متوجه تغییرات شدم
  و الهامات رو حس میکنم و عمل میکنم
  واقعا فوق االعاده بوده…
  خدارو هزارمرتبه شکر میکنم.

 16. سلام خدمت استاد عزیزم
  اول از همه خدا رو شکر میکنم که شما و دنیای زیباتون رو در سر راهم قرار داد برای رشد در تمامی جنبه های زندگی 👏👏
  استاد عزیز من و همسرم از دوره ثروت ، استفاده کردیم و باید بگم که  عالیه این دوره ، خدا قوت، درسهایی را یاد گرفتیم که از این به بعد طبق این درسها زندگی مان را میگذرانیم و خدارشکر آرامشی نصیبمان شده که تا به حال در زندگیمان نداشتیم.

 17. با سلام خدمت استاد بزرگوار وحید امیدواری
  امیدوارم که موفق و سربلند باشید و بتوانیم با ایمان و باور کامل از آموزشهای استاد عزیزمان نهایت استفاده را ببریم و در آینده ای نزدیک همه ما جزء میلیاردرهای ایران و جهان باشیم .

 18. با عرض سلام خدمت شما امیدواری
  واقعا از شما تشکر میکنم و همیشه خداوند رو سپاسگذارم که منو با شما آشنا کرد از وقتی که با فایل های شما آشنا شدم زندگیم خیلی تغییر کرده و الان مطمئنم که کسی نمیتونه باعث لطمه زدن به من بشه و از وقتی قانون رو شناختم و بیشتر و عمیق تر به جهان نگاه کردم ایمانم به خداوند قوی تر شده و زمانی که نیروی قدرتمندی رو بالاسرم میبینم مطمئن میشم خداوند بیشتر از من خواهان موفقیت منه .ازتون تشکر میکنم

 19. سلام امیدوارم حالتون خوش باشه 
  دوره ای با  این حجم اطلاعات و نکات های کلیدی تو زندگیم ندیدم وواقعا آدم از خوندن مطالبش سیرنمیشه ……..
  ممنون از شما ….

 20. سلام ونهایت تشکروقدردانی 
  دوره روانشناسی فراوانی وثروت با بیان دلایل خوب ومنطقی وتعبیر وتفسیر دقیق وامثال متعدد باورهای منو نسبت به همه چیز تغییر داده ومنو به سمت و سوی هدف های عالیتر سوق داده .
  ممنون❤️

 21. سلام وزنده باشیدبه اعضای این دوره 
  دوره تون بی نظیره ومطالبش مفید وارزنده وحاوی نکات مثبت وجمله های با قالب های مفهوم دار .مرسی من ستار علمداری هستم

 22. سلام به استاد عزیز وحید امیدواری 
  استاد از تلاش های شما که مسیر مارو نسبت به آینده روشنتر وهموارتر کردین نهایت تشکرو میکنم

 23. اول یه سلام کنیم به بروبچه های دوره روانشناسی فراوانی وثروت .
  من قبلا دوره های دیگر رسیدن به ثروتو چند تاشونو خریدم وراستشو بخواین زیاد اون طوری که من میخاستم منو راهنمایی نمیکردن درواقع راهنمایی میکردن ولی اون طوری که باید وشاید که من میخواستم نبودن تا اینکه من یه روز دوره ی روانشناسی فراوانی وثروت تو اینترنت زدم دیدم بعد که این دوره رو خریدم دیدم که واقعا مطالبش درخورتوجه است و به قول معروف آدمو تکون میده وخیلی واضح آدمو دررسیدن به اهدافش راهنمایی میکنه انصافا که من ازش راضی ام .
  مرسی از دوستان انشالا که موفق باشید ,,

 24. به نام خالق یکتا 
  من خیلی از این دوره راضی ام ودیدمنو نسبت به همه چیز عوض کرده .
  با تشکر از زحماتی که کشیدین .

 25. سلام !
  امیدوارم که همون طوری که این دوره تاثیرات مثبتی روی زندگی من گذاشت ومنو متحول کرده بتونه تاثیراتشو روی زندگی دیگران هم بگذاره 
  سپاس از همراهیتون ….

 26. سلام .
  من سعید قنبری هستم فقط خواستم بگم واقعا از وقتی که از این دوره استفاده کردم دیدگاهم نسبت به ثروت وپول درآوردن عوض شده . متشکرم ازتون .👍

 27. خداقوت وسلامی گرم 
  من قبلا فکر میکردم که فیلم هایی که تلویزیون نشون میده که همیشه آدم های ثروتمند آدم های پست ونامردی هستن وهمیشه این ها باعث بدبختی جامعه هستن واز زندگی خودشون هیچ لذتی نمیبرن اما حالا با خواندن مطالب روانشناسی فراوانی ثروت میفهمم که آدمایی که به ثروت ومال رسیدن خیلی با استعداد بودن ولیاقتشوداشتن ودر واقع این آدمای فقیرن که از زندگی لذت نمیبرن در اینجا خیلی خوب توضیح داده که تاثیر رسانه بر باورهای ما خیلی زیاده وباورهامونو خیلی دگرگون کرده وهمین تاثیر بد رسانه ها نسبت به ثروت باعث شده که ما برای رسیدن به ثروت تلاش نکنینم .ممنون که منو جزیی از گروه خودتون قبول کردین ……..

 28. سلام ووقت بخیر 
  من قبل از اینکه این دوره رو بخرم تو گمراهی بودم با خریدن این دوره تحول شگرفی تو زندگی من رخ داده .
  مرسی 🌹

 29. بسم تعالی 
  واقعا من خیلی خوشبخت هستم که تونستم خیلی زود راه خوشبختی خودمو پیدا کنم نمیدونم اگه این دوره نبود چطور میتونستم راهمو پیدا کنم واقعا من خوشبختترین آدم روی زمینم 
  سپاس از همه مخصوصا عوامل گردوآورنده .

 30. سلامی گرم وتبریک به استاد گرامی جناب آقای وحید امیدواری که با بیانات دلنشین وعقاید باارزششون مسیر همه ماهارو به سمت وسوی موفقیت های نه چندان دور هموارکردن مرسی استاد گرامی واقعا جمله ای که در شان شما باشه ندارم فقط میتونم بگم خداقوت 👏این دستو هم میزنم به افتخارتون .به امید آینده درخشان وروزهای خوش

 31. با عرض سلام وادب احترام وخسته نباشید 
  همیشه دوستان وهرکسی که ما با اونا درارتباطیم روی باورهایمان تاثیر مستقیم میگذارد مثلا من یه وقت با یکی از دوستام میگشتم که هرچه کار بدی میکرد منم همون کارو انجام میدادم وخیلی روی زندگی وباورهای من تاثیر میذاشت ومنم در واقع از این اتفاق آگاه نبودم اما از وقتی که این دوره رو استفاده میکنم میبینم که وای چقد از آدم ها بودن که روی باورهای من تاثیر منفی میذاشتن در واقع من با خرید این دوره نسبت به زندگی آگاهی زیادی پیدا کردم ..
  ممنون از لطفتون

 32. سلام من حمیده امامعلی هستم 
  من واقعا از وقتی که این بسته رو گرفتم وخوندم انگار که پرده هااز جلو چشمم رفتن ومنو وارد دنیای جدیدی از بانک اطلاعات که سرشار از نکته های مفید هست قرار دارم 
  مرسی از زحماتتون که برای ما کشیدین ..

 33. سلام عرض وادب فراوان 
  من مطمعنم که هرکسی این بسته رو فراهم کنه وبتونه که شیوه هاوروش هایی که درآن وجود داره رو به کار ببره مطمعنم که توزندگیش موفق خواهد شد .سپاس ازحضورتون

 34. سلام ودرود 
  من تا قبل ازاین فکر میکردم که این باورها روی زندگیمون تاثیر نداره اما از موقعی که این بسته رواستفاده کردم کلا نظرم عوض شد خیلی ممنون بابت آگاهی هاتون .

 35. به نام خدا 
  واقعا چقد زیبا گفت که فرهنگ هرجامعه روی باورهای ما تاثیر میگذارد یعنی اگر در یک جامعه ای گفته شود که ثروت بده ما به آدم هایی که ثروتمند هستن به چشم بد نگاه میکنم یعنی در واقع اون آدم هارو بد میبینیم وخیال میکنیم که هرکی ثروتمنده کارهای اشتباهی انجام داده که ثروتمند شده وگرنه که هرکسی نمیتونه ثروتمند بشه واقعا من فهمیدم که اینطور نیست یعنی هرکس به ثروت رسید باید اینو به حساب هوش ومهارت اودانست من با خوندن مطالب زیبا این بسته به این نتیجه رسیدم 
  مرسی از دوستان گردآورنده که کارشون حرف نداره …

 36. با سلام ودرود فراوان 
  میخواستم بگم که این بسته باورهامو تغییر داده من تا قبل از اینکه مطالب این بسته رو بخونم خیال میکردم که هر چه خانواده وپدر ومادر بگن همونه وخیلی روی باورهای من نسبت به زندگی تاثیر داشتن اما از وقتی که این بسته رواستفاده میکنم باور نسبت به جهان دگرگون شده ..
  باسپاس از استاد عالی قدر وحیدامیدواری

 37. باسلام 
  واقعا که من قبول دارم که تاثیر خانواده درزندگی وباورهامون هست واین بسته آموزشی یه طور مفید دربارش توضیح داده 
  باتشکر …

 38. سلام ودرود 
  این بسته خوب توضیح داده که باورهای ما در خانواده مان شکل گرفته یعنی هرچه که در خانواده گفته شده ما همون رو باورکردیم ومبنای دیدگاهمون قرار دادیم 
  مرسی ..

 39. سلاااااااااااام واقعا خیلی خوشحاااااااالم
  دوست داشتم این دوره را خریداری کنم که یهو پیام رو توی کانالتون دیدم و بدوووون هیچ معطلی دوره را خریدم وای خدایا شکرت، نمیدونید چقدر خوشحالم، هنوز اشک شوق روی گونه هام هست.خدااااا جون ممنونم ازت، ممنون از وبسیات خوبتون براتون همیشه دعا میکنم که موفق تر از همیشه باشید.

 40. سلام .امیدوارم که سایر کسانی که دنبال موفقیت وسربلندی وپیروزی در زندگی شان هستن بتونن که بسته شمارو هرچه زودتر فراهم کنن من که تموم موفقیت های زندگیمو مدیون این بسته بی نظیر هستم .باتشکر احمد سجادی 

 41. عرض سلام ووقت بخیر من دنیا علیدوستی هستم . بستتون واقعا تموم راه های رسیدن به موفقیتو برام نشان داده وبینظیره ومن تموم موفقیت هامو مدیون شما هستم .مرسی دوستتون دارم 

 42. درود بردوستان نازنین وزحمت کش دوره ی روانشناسی فراوانی ثروت.من پروین سیدی هستم خواستم بگم خداحفظتون کنه که مسیر منو درراه رسیدن به اهدافم هموارکردین ومن الان دارم راحت پیش میرم .با نهایت سپاس وتشکر فراوان 🌹🌹

 43. سلام ودرود خسته نباشید به همه عوامل  طبق مطالبی که در این بسته داده شده که میگه جهان باور شمارا ثابت میکنه یعنی اگه شما باورکنید که پول درآوردن سخته جهان ثابت میکنه که  سخت میشه پول درآورد یا اگه شما باورکنید که پول درآوردن راحته جهان ثابت میکنه که پول درآوردن راحته ومیشه به آسونی پول درآورد این نظریه واقعا منوتحت تاثیرقرارداد وواقعا هم همینجوریه تا من  باورخودمو تغییرندادم که پول دار بشم پولدار نشدم واین بسته دراین راه خیلی به من کمک کردوالان دارم خوب پول درمیارم ودرآمدم خیلی رفته بالا واقعا باید هزار آفرین گفت به کسانی که تونستنداین بسته راه فراهم کنن ومسیرمنودرراه رسیدن به هدفم خیلی خیلی راحت کردن خدا حفظتون کنه .  
  باتشکر.. شاهین احمدی پور 

 44. به نام خدای بزرگ ومنان   همونطوری که گفته شده اگه میخای جهانت روعوض کنی باید مدارهاتو تغییر بدی یعنی میگه ک اگه میخای زندگیت تغییر کنه باید ذهنت چیزهای مثبتودریافت کنه واز عوامل منفی دوری کنه باید تو ذهنت هر چیزی که مثبت وعالی است مجسم کنی تا بتونی که جهانی را که دراون هستی تغییر بدی من از وقتی که این بسته رو گرفتم تمام چیزهایی منفی رو از ذهنم بیرون ریختم وفقط به افکار مثبت می اندیشم واز موقعی که اینکارو کردم جهانم تغییر کرده ودارم روبه موفقیت پیش میرم ,
  خسته نباشید به همه عوامل اجرایی

 45. به نام خدای عزیز  من زینب شکوهی هستم .واقعا محصولتون از آنچه که من فکر میکردم عالی تر است ودلم نیومد که تشکر نکنم از زحماتتون .با تشکر وقدردانی 

 46. سلام وخداقوت وخسته نباشید به عوامل گردآورنده من با خوندن مطالب یادگرفتم که هر تصوری که انسان از زندگی خودش داشته باشه همون تصوری که داره براش اتفاق میفته مثلا اگه تصور کنه که فقیرهستش قطعا فقیرمیمونه یا اگرتوذهنش تصورکنه که ثروتمند هست به ثروت دست پیدامیکنه این بسته واقعا انسان از همه چیز آگاه میکنه .                                             

 47. سلام خدمت عزیزانم همونطوری که گفته شده برای رسیدن به آرزوهات باید ذهنیت ثروتمند ومثبتی داشته باشی که در این بسته کاملا راهای رسیدن به ثروت توضیح داده شده
   مهسا جاوید 

 48. با سلام وادب واحترام واقعا نمیدونم چطور از استاد امیدواری تشکر کنم واقعا ممنون از تلاش هاتون در این مجموعه که باعث شده زندگی هر کسیوتغییر بدی  ودیدگاهشوبه زندگی عوض کنی…         مرسی ک هستین 

 49. سلام  این بسته واقعا زندگی منودگرگون کرده ومنودرراه رسیدن به آرزوهام نزدیک کرده از ته دلم برای همه کسانی که در تهیه آن زحمت کشیدن آرزوی سربلندی دارم.          

 50. باسلام وخداقوت به دوره ی روانشناسی فرواوانی وثروت میخاستم بگم که یکی ازدلایلی که باعث شده من بتونم به موفقیت ورسیدن به پول ودرآمدبیشتر دست یابم این بود که باتمام وجودم وکل فکرم روی بسته متمرکز بود وهر چه که دراین بسته گفته شده دقیقا به آن عمل کردم وتمام موفقیت هامو مدیون عمل به این بسته ارزشمندمیدونم واقعا جای تشکر داره

 51. سلام ودرود به دوستان  در این بسته گفته میشه ک افرادی ک ذهنیت ثروتمنددارندهموشون میگن که پول درآوردن راحته کسب وکارخوبه درآمدماهیانه زیاده رسیدن به مال وپول وموفقیت ها درزندگی آسونه ودرواقع میگه که برای رسیدن به درآمدبیشتروبالاتر بایدذهنی ثروتمندداشته باشند  وکلاباید به زندگی افکارمثبت داشته باشی واقعا هم همینجوریه من خودم ازموقعی که چنین ذهنیت ثروتمندی به زندگی داشتم هرروز درآمدم بیشتروبیشترشده قبل از اینکه این بسته روبخرم خیال میکردم که پول درآوردن خیلی سخته ونمیشه به درآمدزیاد درطول ماه دست یافت اما واقعا میگم از موقعی که این بسته رو گرفتم کلا دیدگاهم نسبت به پول درآوردن تغییرکرده ودرآمدم داره بالاتر میره این بسته روی من تاثیرات زیادی گذشته وکلا دیدمنو نسبت به پول درآوردن تغییرداده واقعا مطالبی که دراین بسته گفته شده فوق العاده ان وجای تشکروقدردانی داره از گردآوردگان این مجموعه .اارزوی خوشبختی برای همه عوامل گردآورنده 

 52. سلامی به بزرگی گردوآوران این مجموعه من از وقتی که این بسته رو خریدم وازش استفاده کردم هرروز دارم توزندگیم طعم موفقیت وپیروزی رو میچشم واقعا مثل این میمونه ک یکی دستم رو گرفته وداره منو میبره به طرف خوشبختی …  

 53. سلام ودرود فراوان مرسی از گردآواران این بسته خیلی خوب ومفید که نکات مثبت وکلیدی که دراین بسته دیدم هیچ جا ندیدم واقعا بسته خیلی مفیدیه برای تغییرمثبت زندگی توام با موفقیت های عالی توزندگی.  باتشکر طاها عباسی ❤️❤️

 54. درود به دوستان فراوانی وثروت , این بسته  به ما میگه ک انسان به هرچه که باورداشته باشه به آن میرسه ومثال میزنه که اگر انسان باورداشته باشه ک فقیرهست فقیرمیمونه یا اگر باورداشته باشه ک ثروتمندهست ثروتمندمیمونه یعنی میگه که انسان هرعقیده ونظری راجع به خودش داشته باشه همون براش اتفاق میفته   درواقع این بسته توضیح میده ک برای اینکه ما بتوانیم به ثروت برسیم وثروتمند شویم باید اول تو ذهنمون ثروتمندبودنو درک ومجسم  همیعنی باید ذهنی ثروتمند داشته باشیم

 55. سلام  امیدنوری هستم اگه ایده یا افکاریاروش ها ویا احساساتی برای رسیدن به موفقیت توزندگیتون دارید توصیه میکنم که همشونو کنار بگذارید که راهی درسترومفیدتر وبهتری برای رسیدن  به موفقیت توزندگیتون وجود داره واون راه خرید این بسته آموزشی فوق العاده هستش,,مرسی ,,

 56. سلااااام   واقعا هرکی پیشرفت میخاد تو زندگیش ومیخاد توزندگیش پیشرفت بکنه ومیخادکه به پول وسرمایه هنگفتی برسی وازبدبختی وبیچارگی دربیاد پیشنهاد میکنم که این فرصتوغنیمت بشماره واین بسته خیلی مفیدوبخره وازش استفاده کنه

 57. یه سلام بسیارگرم ب استاد گرانقدرامیدواری استاد واقعا مارا به آینده روشن ودرخشانی با این بسته که برای ما جمع آوری کردی امیدوار کردی  مرسی استاد دوستتون داریم . 

 58. سلام وصدتا سلام به استاد وحیدامیدواری خسته نباشید استاد واقعا نمیدونم چطور از شما تشکر کنم بابت این بسته که هرکسی روبه سوی موفقیت توی زندگیش سوق میده واقعا ممنونم استاد مرسی ک هستی  

 59. سلام …      واقعا من با خواندن مطالب این دوره وروشهاوراه هایی ک درآن گفته شده تا اینک بتونیم هرچه سریعتر وبهتر به هدف موردنظرمون برسیم خیلی تحت تاثیرقرارگرفتم وواقعا حالا که فکر میکنم میبینم واقعا میشه ک از طریق راه هایی ک در این بسته اموزشی گفته شده میشه هرچه سریعتروآسانتربه هدف های عالی توزندگی برسیم …
  باتشکر..مهردادبوستانی

 60. سلام و خسته نباشید به همه عزیزانی ک در تهیه وگردوآوری این  بسته آموزشی فوق العاده وارزشمندنهایت تلاش خودشونو کردن واقعا مرسی خسته نباشید .با تشکر.. محبوبه همتی راد  ❤️

 61. باسلام ووقت بخیر .من سعید علوی هستم                                 اگر میخای برای ساختن رویاهات گام برداری ورویاهاتو بسازی مفیدترین وارزشمندترین مرجع آن استفاده از دوره ی روانشناسی فروانی وثروت است   باتشکر  🌹🌹

 62. بعد از سلام و حمد و سپاس خداوند، برای اینکه « گروه تحقیقاتی راز ذهن » را بر سر راه من قرار داد. چند شب پیش به طور اتفاقی وارد کانال« گروه تحقیقاتی راز ذهن » شدم و انگار کسی دست مرا گرفته بود و تمام مراحل خرید « بسته روانشناسی فراوانی و ثروت » را انجام میداد !

  بعد از ورشکستگی مالی یکسال ونیم پیش مدتی را به حالت افسردگی و انزوا و جنگ با دنیا گذراندم. حدود شش ماه است که در جستجوی اصول موفقیت و علل شکست در سایتهای مختلف و کانالهای تلگرام پرسه میزنم و البته هیچکدام نظرم را جلب نکرد و هرچه تعمق میکردم به دلم نمی چسبید چون ( حرف که از دل برآید    لاجرم بر دل نشیند) ، حتما حرف دل نبوده که بر دل نشیند ، ولی تا وارد سایت « راز ذهن » شدم شاید یک ربع طول نکشید که خریدم را انجام دادم .    الآن چند روز است که مطالب بسته ها را میخوانم و بسیار از تهیه آن راضی و خشنودم چون قبلاً هم مطالبی راجع به شادی وثروت مطالعه کرده بودم ولی تأثیر چندانی برایم نداشت و جذبم نمیکرد. ولی از کلمه به کلمه و پاراگراف به پاراگراف بسته« روانشناسی فراوانی و ثروت» در خود احساس نیرو و انرژی میکنم و اینقدر این بسته ساده و سلیس و در عین حال پر محتوا و کاربردی است که انسان را به خود جذب و متعهد می کند.

  من تعهد نامه بسته را نوشتم و امضا کردم و مطمئنم با عمل کردن بی چون و چرای آن به موفقیتی پایدار دست خواهم یافت .

  ودر آخر باز هم از خداوند سپاسگزارم که این وسیله را بر سر راهم قرار داد تا با عمل به مضامین آن ، راه رسیدن به اهدافم هموارتر گردد. و از « گروه تحقیقاتی راز ذهن» و« استاد وحید امیدواری» برای زحمات و رنجهای برده شده در راه تحقیق و تهیه این بسته آموزشی گرانقدر کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. 

  ( تو کز محنت دیگران بی غمی      نشاید که نامت نهند آدمی). قدردان زحمات شما« منصور علمی»

 63. خواهش میکنم وظیفه بوده. من مطمئنم هر کسی از این دوره استفاده کنه کل زندگیش متحول میشه.پس واسه شمام همینطورخواهد بود

 64. سلااااام خانم مهدوی منش خیلی ممنووونم از شما و توضیحات خوبتون و خداروشکر میکنم به خاطر موفقیتهاتون، ممنووونم از راهنماییتون چشششم حتما همین کار رو میکنم و باور دارم که مثل همه دوستان منم نتیجه های خیلی خوبی میگیرم

 65. سلام دوست خوبم استاد عزیزم

  استاد عزیز بخدا نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم تو جهان قانونمندی که ما داریم توش زندگی میکنم که از باور های ما داره سرچشمه میگیره که جهنم و بهشت رو خودمون با باور هامون با فرکانس هامون که باهاش واقعیت های زندگیمون رو شکل میدیم

  هر روز دارم بیشتر پی میبرم و درک میکنم که بابا بخدا حرف هایی که استاد امیدواری میزنه حقیقته محضه

  من قبلا هم به این موضوعاتی که استاد میگه در برنامه هاشون باور نداشتم قبول نداشتم اصلا ولی وقتی که باورش کردم وقتی که خواستم این قانون هستی رو بیشتر بفهمم خداوند انگار پردهای که کورم کرده بود رو کنار زد و به من نشون داد

  به خدا گفتم که خدایا چطور میشه بیشتر ایمان بیارم به حرف های استاد امیدواری میشه نشونم بدی

  پدرم رو دیدم که به خاطر باور اینکه پول به سختی به دست میاد و هزار تا باور غلط دیگه همیشه گرفتاره و صبح تا شب کار میکنه خلاصه پدرش در میاد

  مادرم رو دیدم که به خاطر اینکه همش داره به مشکلات و مسائل زندگیش فکر میکنه خودش رو داره نابود میکنه با اینکه کل چیز های خوب و عالی دور رو برش هست

  خواهرم رو دیدم که به خاطر باور هاش با کسی ازدواج کرده که هیچ علاقه ای نسبت به هم ندارن و رابطشون سرد و بی روحه

  و خود من هم میترسیدم که به سمت اهدافم حرکت کنم چون باور نداشتم توانایی های فوق العاده ای که خداوند به من داده

  و انسان های ثروتمندی رو دیدم که به خاطر اینکه باور های مالیشون بیشتر بوده ثروتمند شدن
  انسان های فقیری رو دیدم که به خاطر ایمان نداشتن به قدرت هایی که در وجودشونه در فقر سپری میکردن

  و هزاران فرد دیگه

  به لطف خداوند دارم روی بسته های روانشناسی فراوانی و ثروت استاد کار میکنم و هر روز دارم باور هام و شخصیتم رو شخم میزنم و دارم به تمریناتشون عمل میکنم و به سمت خواسته ها و اهدافی که ازشون فرار میکردم با قدرت حرکت میکنم

  استاد عزیز نمیخواستم کامنت بزارم تا به نتیجه اصلی برسم ولی یه چیزی تو درونم اینقدر حولم داد که این متنی که بهم گفت رو نوشتم و چقدر احساسم خوبه نمیدونی چقدر احساسم خوبه

  دوستون دارم و سپاسگزارم انشالله هر کجا که هستید شاد سلامت ثروتمند و سعادتمند باشید

   

  • سلام آقای نجمی درود به شما
   واقعااا منم روزهای اول این باورهای مخرب رو داشتم  ولی وقتی تصمیم گرفتم با تمام وجودم تغییر کنم شروع تغییر باورهام کردم و به خدا الان نتایجی که گرفتم اصلا قابل مقایسه با چند ماه پیشم نیست.
   راه درستی و انتخاب کردید. و سعی کنید تمام وجودتون رو بزارید واسه تغییر یه باور بعد که تغییرش دادید برید باور بعدی.اینطور بهتر نتیجه میگیرید.
   براتون آرزوی موفقیت رو دارم.

 66. سلام 
  خیلی خیلی خوشحالم که داریم به سمت خدا بیشتر کشیده می شویم و داریم بهتر و بیشتر می شناسیمش . آیات قران معرکه است هر چه بیشتر می گذره و در آن کنکاش می کنم بیشتر متوجه آن می شوم. نهج البلاغه هم عالی است .
  متشکرم

  دوستان من تا چندی پیش انگار توی سلول انفرادی بودم (از وقتی عضو این سایت شدم )، باورهای خود را بستم و سفت کردم دارم کم کم دآمدم را بیشتر می کنم ، خیلی آرام ، و این برایم عالییییی بوده است توصیه می کنم از این کار هم استفاده کنید. فقط خدا و من

  ومن تطوع خیرا فان الله شاکر علیم » (بقره، ۱۵۸) (هرکس با رغبت کار نیک انجام دهد، خدا شاکر (پاداش دهنده) و دانا است)

  • سلام واااای به خدا من همیشه تو کارهام توکل میکنم به خدا اصلا زودتر از اونچه فکرش رو میکنم جواب میده.حس خوبی گرفتم با این کامنتتون ممنونم

   • دقیقا خدا از جایی که حتی آدم فکرشو نمیکنه راه های به سمتمون میاره که حتی فکرش رو هم نمیکنیم.خدا بی نهایت دست داره که میتونه به ما کمک کنه البته فقط اگر از خدا طلب کنیم نه از غیر خدا.واقعا من تا میام اینجا و نظرات رو میخونم انرژی فوق العاده ای میگیرم.از بقیه دوستان هم میخوام که مشارکت کنند و نظراتشون رو توی سایت درج کنند

 67. سلام خدمت دوستان و استاد عزیزم. میخوام یک نتیجه فوق العاده که از این دوره گرفتمو بگم از جلسه اول که شروع کردم فایل هارو گوش بدم هیچ تمرینی انجام نمیدادم فقط گوش میدادم که ببینم استاد چی میگه تا وقتی که رسیدم به جلسه دهم این جلسه رو که چند بار گوش دادم خیلی انگیزه گرفتم که تمرینارو انجام بدم تصمیم گرفتم که یک باوری رو در ذهنم بسازم که من هم میتونم کاری که انجام میدم وخیلیم دوستش دارم رو یاد بگیرم و هم میتونم پول خیلی زیادی بگیرم بعد از یک ماه که من تمرین کردم اتفاق های عجیب وغریبی برام افتاد که اصن من شوکه شده بودم اون رییس شرکت که با من همشه لج بازی میکرد در عرض چند روز اخلاقش از این رو به اون رو شد رفت از ترکیه یک استاد خیلی متخصصی رو اورد که حالا به اونم یه پول خیلی زیادی داده که اون فقط بیاد اینجا به من کار یاد بده . الان چند روزی که من شرو ع کردم کارمو به صورت حرفه ای یاد میگیرم و حقوقم چند برابر شده .ومطمئنم هر چقد بیشتر روی این باور کار بکنم شرایط از این هم خیلی بهتر خواهد شد . خدایا سپاسگذارم

 68. سلام به همه دوستان گلم
  امروز تو اینترنت یه مطب جالب در مورد توجه به نکات مثبت خوندم گفتم به شما هم بگم :

  اگه مثبت فکر نکنیم چی می شه؟

  یک تمرین ساده

  همین الان هرجا که نشستین پای راستتون رو از زمین بلند کنین و در جهت عقربه های ساعت بچرخونین…

  حالا همزمان؛ با دست راستتون تو هوا حرف “ع” رو بنویسید.

  دیدید؟!
  جهت حرکت پاتون عوض شد!

  می دونید چرا؟!
  چون وقتی می خواهید حرف “ع” رو بنویسین، ذهن شما در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت می کنه.
  به همین دلیل پاتون ناخودآگاه جهتشو عوض می کنه تا
  —> “با ذهنتون هماهنگ عمل کنه” <—

  اینو گفتم که یادتون باشه وقتی دارین منفی فکر می کنین، بدونین که ناخودآگاهتون علیه شما می شه و شروع می کنه به رفتار منفی حتی اگه شما نخواسته باشین!

  جالب بود نه؟!!!!

  پس رعایتش کنیم و روزه فکر بگیریم.
  پیروز و موفق باشین.
  تا بعد.

 69. سلام 
  امیدوارم همتون یک عالمه نتایج خوب بگیرید و هی هم برای ما تعریف کنید. اصلا برای من این دوره های یک طوری است که هر چه گوش می کنم و میخونم واقعا سیر نمیشم منتظرم که ۵  بار گوش کردن دوره  را تمام کنم برم از اول برای ۵ بار دوم .

 70. سلام
  امروز با کسی صحبت کردم که فقط با میلیاردها در ارتباط میشه در هر جایی و به اصطلاح خودمان بسیا رخوش شانس است، ازش پرسیدم که عقایدش چیست ؟ … گفت من فقط خدا را در نظر می گیریم بنده خدا برایم معنایی نداره ، مومن نیستم ولی توکل فقط و فقط به خداست نه بنده خدا و یکسره هم خدا را شکر می کنم .دقیقاااا همونچیزی که استاد گفتن😍😍😍
  عاشقتم استاد.عاشق این جمله ام:
  خدای مهربانم راه حلهای الهی را به من الهام می کند.

 71. درود به شما خانم فهیمی عزیز

  دقیقا مبحث ثروت و موفقیت مالی باید کامل و ساده بیان بشه تا افراد درکش کنن، و من دقیقا به خاطر این که کاملا راحت بیان شده مطالبش باهاش خوب ارتباط برقرار میکنم وخیلی قشنگ توضیحات میره تو مغزم.من تمام نکات رو توی یه دفترچه ای مینویسم و تا مبحثی که توضیح داده شده رو کامل بخشی از وجودم نشده نمیرم قسمت بعدی.واقعا اگه طبق گفته های استاد امیدواری عمل کنیم این دوره معجزه میکنه.من که واقعا از کیفیتش راضیم.

  • بله درسته، من با شوهرم داریم مطالعه روش کار میکنیم واقعا خیلی خوبه چون هر دوتامون باورهامون در یک راستا میشه و هم جهت میشیم.توصیه میکنم به دوستان با همسرشون این بیته رو دنبال کنند.
   من این روشی که انجام میدید رو هم انجام میدم و تا یه قسمتی رو کامل روش کار نکردم نمیرم قسمت بعدی.
   زندگی واقعا خیلی زیبا و لذت بخشه البته زمانی که یاد بگیری که تغییر کنی

 72.  

  سلام مرسی از سابت خوبتون بابت این بسته های فوق العاده که معلومه براش خیلی زحمت کشیدین.  من با تمام وجود مطالعه کردم و فایلها رو همیشه گوش میکنم واقعا تو کارم موفق شدم و مطمئنم بیشتر موفق میشم. من ۲۹ سالمه و توی پارس جنوبی کار میکنم و توی حدود یک ماهی که اجراشون کردم قرار شده ترفیع درجه بگیرم. ممنونم ازتون خدا خیرتون بده.

 73.  

  سلام

   میخواستم بگم خیلی ازش خوشم اومد به خاطر قدرت بالای انتقال اطلاعاتش به خواننده و زبان ساده و روانش. من که همچین پکیج هایی از سایت های دیگه با قیمت بالاتر خریده بودم ولی این یکی به همه ی اونا می ارزه.

  • سلام آره دقیقا موافقم، بعضیا فقط میان مطالب رو جمع آوری میکنند میزارن.ولی به فکر انتقال مفاهیم نیستن، چون استادی خوبه که به خوبی مفاهیم رو به ساده ترین شکل منتقل کنه.

 74. واقعا مطالب طوریه که هیچ گونه عذر و بهونه ای برای آدم نمیذاره. من که میخوام محکم بهشون عمل کنم. دستتون درد نکنه قیمتش هم کاملا مناسب بود.به نسبت سایتهای دیگه با قیمت چندین میلیون تومان.

  • سلام آره واقعا، سایتهای دیگه که اسمشون رو نمیبرم با چند برابر میفروشن، و خودشون هم میگن که قوانین ثروت یکیه.البته این دوره روی باورهای خود فرد خیلی کار میکنه من که واقعا با تمام صحبتها موافقم.چون دقیقا همین باورهای من بوده که نتونستم به پیشرفتهای زیادی برسم.علاوه بر این باورها تمام قوانین پایه ای ثروت و چند برابر کردن ثروت رو توضیح میدن. من عااااشق ان قسمتشم که سود مرکب رو توضیح میدن چند بار به رفتار قبلا خودم خندیدم. واااقعا ثروتمندا از این قانون ساده استفاده کردن، من که وقتی درکش کردم به خودم تعهد دادم که تمام وجودم رو صرف این کار میکنم و به امید خدا منم درآمد غیر فعال میسازم.این دوره تمام زندگی منو از همه لحاظ به طور عجیبی متحول کرد.

 75. با سلام

  دوس دارم قدردانی کنم از عوامل این سایت که زحمت کشیدند و این بسته ی خوب رو تهیه کردند.

  من قبلا هم چندین بار از سایت های مختلف بسته های آموزشی خریداری کرده بودم ولی اصلا راضی نبودم و به این نتیجه رسیده بودم که پکیج های آموزشی انرژی لازم را به خواننده ها منتقل نمیکند. وقتی که این بسته و کامنت های افراد رو دیدم و همچنین با توجه به قیمتش نسبت به بسته های مشابه تصمیم گرفتم دلمو به دریا بزنم و این بسته رو بخرم. الان حدود سه هفته است که این تکنیک های عالی رو مطالعه میکنم وهر روز دارم به فایلهاش گوش میدم یه انرژی مثبت خالص رو تو زندگیم حس میکنم.واقعا حس میکنم دارم یه آدم دیگه ای میشم، کسی که تا حالا نبودم واقعا الانن فهمیدممم که چقد ازعمرم با باورهای مسخره ام هدر رفت و خداروشکر که تصمیم گرفتم این بسته رو تهیه کنم. واقعا ازتون تشکر میکنم بابت این بسته همه چی تموم.

 76. سلام دوستان
  بعد از گذراندن دوره فراوانی و ثروت خیلی چیزا برام روشن شد که قبلا ۱۸۰درجه فرق داشت شاید هنوز اتفاق بزرگی تو زندگیم نیفتاده ولی مطمعنم همه چی داره ساخته میشه اون جوری که من میخوام الان دیگه نگران هیچی نیستم و هر روز دارم روی باورهام کار میکنم و اونا رو شناسایی میکنم خیلی باحاله وقتی باورهاتو میشناسی و می فهمی که کجای کارت اشتباه بوده و دلیل نتیجه نگرفتنت رو پیدا میکنی واقعا چقد باورهای اشتباه داشتم که خودم نمیدونستم و هر روز دارم اونا رو با باورهای مناسب جایگزین میکنم. وقتی خدا باهام حرف میزنه و راهنمایی میکنه اشکم در میات یه الهاماتی میکنه که نمیدونم چطور سپاسگذار باشم از این همه احساس خوب . الان با آگاهی هایی که از این دوره کسب کردم دارم تو مسیری حرکت میکنم که توی حوزه کاری خودم نفر اول در سطح جهان باشم و بزودی خبرش رو می زارم .بخدا فقط کافیه از زندگی لذت ببری و روی باورهامون کار کنیم من حرفای استاد رو پذیرفتم و بهش عمل کردم و بعد نتیجه گیری کردم و الان ایمانم صد برابر شده به درستی مسیری که پیش گرفتم استاد عزیزم متشکرم که راه رو بهم نشون دادی و زندگی منو متحول کردی

 77. دوره بسیار عالی و اموزنده ای بود…هر کس استفاده نکنه از دستش رفته…به قیمتش واقعا می ارزه…خود دانید ولی من اگر جای شما بودم در خرید و خوندن و گوش دادنش اصلا شک نمیکردم.به خدا زندگی من رو متحول کرد.به خدا درآمدم بیش از ۱۰ برابر شد و الان هم ایده های فوق العاده ای بهم الهام شده که مطمئنم تا  آخر امسال بیش از ۱۰۰ برابر میشه. واقعا از ته عاااشقتووونم و همیشه از خدا براتون آرزوی ثروت و موفقیت را دارم.

   

   

 78. من امروز خریدم دوره رو.یک چیز جدیدبایک بیان جدید وتاثیرگذار امیدوارم بتوانیم درس لازم رابگیریم وعملی کنیم پیش به سوی ساخت بنای جدید زندگی ارزوی توفیق برای همه

 79. دوره فوق العاده ایست. زندگی منو شخم زد،چقدر من بااااورهای کهنه و محدود کننده ای داشتم وااای اصلا فکرشو نمیکردم همچین باورهایی من رو از ثروت دور نگه داشته.بعد مینالیم میگیم که چرا ما ثروتمند نمیشم.نمیدونیم عااامل اصلی خودمونیم.واقعا تست شناسایی باروهاتون فوق العادس و نمونه این تست رو هیچ کجا پیدا نمیشه. ممنونم ازتون امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید

 80.  

  واقعا حیفه که این دوره  رو گوش کرد و از گروه تحقیقاتی راز ذهن تشکر نکرد
  بی نهایت از زحمات شما بابت تهیه این دوره بی نظیر سپاسگزارم.

 81. باسلام من مهرداد علایی خداوندرا شاکرم وسپاسگزارم که در مسیر پیشرفت واگاهی قرارداده اززمانیکه شروع به استفاده از بسته کرده ام زندگیم در تمام ابعاد دگرگون شده وهرروز جذبی هر روز تحولی از تمام دست اندرکاران تهیه این مجموعه ارزشمند سپاسگزارم وهمگان را دعوت به استفاده وبکارگیری دستورات ارائه شده میکنم تا تحولات عظیم را  درزندگی به عینه مشاهده کنید دوستار همه شما مهرداد علایی

 82. با سلام خدمت زحمت کشان گروه تحقیقاتی راز ذهن من چند روز هست که این بسته رو خریداری نموده ام و دو سه فیل اول اون رو مطالعه نموده ام . بنظرم دوره مفید و ارزشمندی هست . ان شاالله بعد از مطالعه و گوش دادن فایلهای بیشتر نظرات کاملتری رو درباره این محصول در این قسمت خواهم نوشت . با تشکر از استاد گرامی

 83. سلام.
  صبحتون بخیر،دقیقا یک هفته پیش وارد سایت شدم و روانشناسی فراوانی و ثروت رو دیدم.خیلی بهش علاقه مند شدم که بخرمش ولی منصرف شدم.تا شب داشتم بهش فکر میکردم.با خودم میگفتم مگه نمیخواستی پولدار بشی که از زندگیت لذت ببری،کلی تفریح کنی و… خب بنده خدا ضمانت هم کرده و برگشت وجه هم زده.اگه ناراضی نبوده پولتو هم از دست ندادی ولی اگه واقعا خوب باشه میتونی به موفقیتهای زیادی برسی.بالاخره بعد از یک ساعت صحبت کردن با خودم تصمیم گرفتم بخرمش.

  اینقدر غرق بسته شدم اینقدر غرق بسته شدم که واقعا تو این یک هفته اصلا دلم نمیومد ولش کنم.چون واقعا درکش کردم.فهمیدم که چطوور خودمو از ثروت دور میکردم ولی خودم متوجه نمیشدم.تمام باورهای محدود کنندم رو فهمیدم.باورهایی که اگه باور درست به جاشون نشینه میتونه تا ابد توی همین وضع نگهت داره.

  من صمیمانه ازتون تشکر میکنم و از ته قلبم برای آقای امیدواری آرزو میکنم که همیشه موفق تر بشن. در پایان از تو دوست عزیزم میخوام اگه تو هم حس من رو داری اصلا شک نکن و تهیه کن.به خدا نه طرفداری الکی میکنم نه چیزی ولی به قرآن ارزشش رو داره.

  امیدوارم که همتون شاد و ثروتمند باشید.

   

  • درود به تمام کسانی که برای این مجموعه کم نظیر تلاش فراوان ودراختیار ما قرار داده ان من تا قبل از تهیه با شما هم عقیده بودم ولی پس از تهیه ومطالعه اولین فایلها جوانه های تحول وجذب شروع به رشد نمود از جذب افراد تا جذبهای کوچک وتلاش میکنم تلاش عزیزانی که این مجموعه را در اختیارمان نهاده اند با بکارگیری مستمر ارج نهم علمبی عمل رویایی بیش نیست امیدوارم در اینده نزدیک از تاثیر گذاری وجذبهای بیشتر با شما عزیزان سخن برانم با ارزوی بهروزی وسعادت وثروت برای همگان دوستار شما مهرداد علایی

    

   • سلام به شما
    وافعا خیلی خوشحالم که می بینم تمام افرادی که استفاده کرده اند راضی هستند.همونطور که استاد توی صحبتهاشون گفتن، خیلی از افراد اول فکر میکنن چه خبره بابا مگه قراره چی بشه ولی بعد که متوجه میشن خودشون میان نتایجشون رو می نویسن مثل الان ما.
    و این که واقعا الان به این فکر کنید که چند نفر با استفاده از این بسته زندگی مالیشون تغییر کرده و همین امر کلی رو پیشرفت جهان تاثیر داره.خداروشکر میکنم که در این مسیر قرار گرفتم.
    طبق توصیه استاد من که قسمتی از پولتون رو طبق قانون بخشش و آیات قرآن ببخشید، چندین برابرش وارد زندگی تون میشه و همین امر باعث میشه ثروتمند تر بشید.هر بار که پولم رو می بخشم به خدا پول بیشتری سمتم میاد.

 84. درود شاد باش
  تا حالا از سایتهای مختلفی محصولاتی تهیه کردم، و تا به حال تجربه ایی که با کیفیت محصولات این سایت تجربه کردم رو با هیچ کدوم تجربه نکردم.
  خدا قوت

 85. کامنتهای دوستان رو که خوندم با خودم گفتم یعنی اینقدر خوبه که همه ازش تعریف میکنند!!!!مشتاق شدم بخرم و بخونمش.و الان میگم واقعا همینطوووره بی نظیره، قیمتش چیزی نیست که کسی نتونه نخره ولی به خدا همه جنبه های زندگی آدم رو متحول میکنه. به خدا باور کنید زندگیتون رو متحول میکنه.به خدا این بزرگترین سرمایه گذاری عمرتونه،به جای تجربه کردن.تمااااام تجربه ها در اختیارمه، خدایاااا شکرت. تعهد مالی من از الان تا ۱ سال آینده ۱۵ میلیون تومان در ماه.ولی مطمئنم بیشترش رو میگیرم به امید خدا. ممنونم ازت استاد امیدواری

 86. سلام وخسته نباشید به همه بچه‌ها گروه تحقیقاتی راز ذهن من هرجلسه جلو میروم انرژی ام بیشتر بیشتر میشود ومیفهم که هر لحظه از زندگی خودم رو خودم میسازم

 87. سلام شاید بیش از ۵۰ بار فایلهای دوره رو گوش کردم. حتی شب ها هم با اینکه خواب هستیم میزارم گوش میکنیم.ایمان دارم که با عملی کردن تمرینات معجزه های زیادی در زندگی ام اتفاق افتاده ودرحاله افتادن هست. سپاس. سپاس. سپاس

 88. کاش همه از این موضوع آگاه بودند که دنیا به این راحتی زمانی که قوانین و کارکرد این دنیا رو بدونن
  از همه شما ممنونم و آرزو می کنم همیشه با خدا باشید که آرزویی بالاتر از این سراغ ندارم

 89. سلام
  خدا قوت ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار همگان میگذارید اجرتان با خداوند و سپاسگذارم از زحماتتان

 90. سلام خدمت گروه تحقیقاتی پر تلاش و زحمتکش راز ذهن

  خدا قوت…
  واقعا سپاسگزارم این فایلها  بیش از حد عالین من قبلا داشتم روز به روز ناامید میشدم و هیچ انگیزه ای به یه دقیقه دیگه زندگی کردن نداشتم.
  الان به لطف خدای متعال و گروه بزرگ راز ذهن دارم تغییر تو زندگیم احساس میکنم خیلی انگیزه شوقم بهتر شده و کم کم دیگاه ام تغییر میکنه بسیار ممنونم تنها  راه جبران این زحمات فرستادن دیدگاهم روی سایت بود

 91. سلام . ازتون ممنونم . تغییرات زیادی توی زندگیم ایجاد شده خیلی مثبت و شاداب شدم . به طرز معجزه آسایی بدهیهای من داده شد به طرز معجزه آسایی افراد و شرایط برای کمک به من اومدن . زندگیم داره متحول می شه خدارو شکر که با سایت شما آشنا شدم . من تمام سخنرانیها رو چندین بار با دقت زیاد و نوشتن توی دفتر گوش دادم . من به حرفاتون ایمان دارم باور دارم و میخوام پیشرفت کنم . خیلی ممنون

 92. این سایت و تفکرات گروه تحقیقاتی راز ذهن زندگی من رو بسیار مورد تغییر و تحول قرارداد و برای همه اعضای این گروه ارزوی موفقیت و ثروت را دارم ارادتمند شما حیدری.

 93. واقعاً خوشحالم كه با اين سايت آشنا شدم. با تمام وجوددارم حس ميكنم اينكه زندگيم داره تغییر ميكنه. واقعاً سپاسگذارم. تمام فایل هل رو با تمام وجود دنبال ميكنم. اميد وارم خدا به زندگيتون بركت بده

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤❤

 94. کاش همه از این موضوع آگاه بودند که دنیا به این راحتی زمانی که قوانین و کارکرد این دنیا رو بدونن
  از همه شما ممنونم و آرزو می کنم همیشه با خدا باشید که آرزویی بالاتر از این سراغ ندارم

 95.  

  با سلام خوشحالم از اینکه با این سایت آشنا شدم . چون یک نوع دلگرمی یک نوع اعتماد به نفس یک نوع امید به زندگی می دهد وبه کسانی که مثل من در زندگی شکست خورده اند و دست و پا می زننند امید می دهد. با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر شما

 96. با سلام و عرض خداقوت بسیار خدمت شما تیم قدرتمند و خیرخواهراز ذهن.

  واقعا کارتون بی نظیره و به حق که در ایران بی نظیر هستید. از این همه لطفتون سپاسگزارم و خداروشاکرم که با شما و سایتتون آشنا شدم.

  در پناه خداوند متعال، شاد، پیروز، سالم، ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشید.

 97.  

  من از تمامی کسانی که در این سایت بی وقفه زحمت میکشند و تلاش میکنند که بتوانند با مطالب بسیار پر بار و زیبا مارا مطلع کنند صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم.

 98. سلام.خیلی عالیه.من خیلی هیجان دارم و نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم.دقیقا این موج مثبت گروه راز ذهن بود که زندگی تاریک و پر از یاس منو به امید تبدیل کرد. من از شما واقعا متشکرم.

 99. با سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار وحید امیدواری
  خواستم بدینوسیله از زحمات بیدریغ شما تشکر و قدردانی کنم، محصولات شما فوق العاده تاثیر گذار است و نشانگر این است که نتیجه سالها تحقیق و تجربه خود را بسیار دلسوزانه و بی دریغ و بی کم و کاست در اختیار هموطنان خود گذاشته اید ، واقعا باید به شما تبریک گفت.

 100. سلام خدا قوت وقتی آدم گرفتار روز مره گی میشه و فراموش میکنه که در زمان حال زندگی کنه ، نیاز داره با یک نفر که راه رو میدونه هم مسیر بشه، تا دوباره یادش بیاد که باید در زمان حال زندگی کنه. و فایلهای  شما همراه خوبی در لحظات سخت است. شاید همیشه به نتیجه دلخواهمان نرسیم، اما به آرامش میرسیم. طول عمر ما سرشار از اتفاقات باور نکردنیه، امتحان کنید. مچکرم

 101. سلام وعرض ادب خدایا بخاطر تمام داشتنی هایم بینهایت سپاسگزارم بخاطر تمام این دوستان بینظیری که دارم سپاسگزارم
  خدا راباور کن جهان بهشت میشه .
  خیلی ذوق دارم خدایا شکرت
  باارزوی موفقیت بیهایت برای گروه تحقیقاتی راز ذهن

 102. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام ودرود به استاد عزیزم وحید امیدواری
  خودت را بپذیر
  به خودت عشق بورز
  به خودت احترام بگذار
  خودت را ستایش کن
  خودت را جشن بگیر
  تغییر زندگی را از خودت شروع کن
  از خودت.
  باید تغییر زندگی را از خودمان شروع کنیم،با متعهد بودن برای کار کردن روی باورهایمان ،با ناامید نشدن ،با تایید کردن کوچکترین اتفاقات خوبی که با استفاده از قانون برایمان رخ می دهد وسپاسگزاری بزرگی برای آن اتفاقات از رب،با صرف هزینه ،انرژی ،زمان وهر چیز دیگری که لازم است باید روی خودمان وباورهایمان کار کنیم وشرایط زندگیمان را روز به روز بهتر وبهتر کنیم

 103. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام ودرود به استاد عزیزم وحید امیدواری
  خودت را بپذیر
  به خودت عشق بورز
  به خودت احترام بگذار
  خودت را ستایش کن
  خودت را جشن بگیر
  تغییر زندگی را از خودت شروع کن
  از خودت.
  باید تغییر زندگی را از خودمان شروع کنیم،با متعهد بودن برای کار کردن روی باورهایمان ،با ناامید نشدن ،با تایید کردن کوچکترین اتفاقات خوبی که با استفاده از قانون برایمان رخ می دهد وسپاسگزاری بزرگی برای آن اتفاقات از رب،با صرف هزینه ،انرژی ،زمان وهر چیز دیگری که لازم است باید روی خودمان وباورهایمان کار کنیم وشرایط زندگیمان را روز به روز بهتر وبهتر کنیم

 104. سلام بعضی وقتها دنبال چیزهای هستیم که خیلی بزرگ باشه منظورم تغییراته و اصلا مواد کوچک تغیر ات را اصلا حسابش نمیکنم در صورتی که یاد اوری این موارد کوچک ایمان مارا بیشتر میکنه
  من یک برنامه روزانه دارم وقتی رویدادی را جذب میکنم یاداشتت میکنم ووقتهای که احساسم داره تغییر میکنه این موارد را یاداوری میکنم
  خیلی بهم جواب میده گفتم شاید بدردت بخوره شایدم خودت جذبش کردی
  موفق باشی خدایا شکرت

 105. همه آزادی میخواهند بی آنکه بدانند اسارت چیست!

  اسارت به میله های دورت نیست.

  به حصارهای دور تفکرت است!

 106. سلام
  خیلی عالی بود انقدر انرژی گرفتم باورتون نمیشه قلبم روی هزار میزنه من خیلی وقته بازم کم کار شدم ولی بادیدن یستتون و آموزش ها انرژی زیادی گرفتم انقدر که میتونم جبران چند ماه کم کاریمو تو چند روز انجام بدم.
  سپاسگزارم وخدارو شاکرم به خاطر وجود شما

 107. سلام این بسته یک شاهکار بزرگ توی جهان، این بسته  چیزی فراتر از یک دوره معمولیه، این بسته  مسیر زندگیتو به سمت خوشبختی هدایت میکنه، واقعا سپاسگزارم ازتون و براتون آرزوی خوشبختی و سعادت را دارم.

 108. سلام
  واقعا یه جمله از این دوره میلیون تومان ارزشش هست، این مطالب فوق العاده اس،من تا حالا کلی کتاب خوندم در رابطه با تمام موضوعاتی که توی دوره هست ولی هیچ کدوم مثل این دوره نبود.فقط میتونم بگم یه شاهکار بزرگه توی دنیا.

 109. سلام و درود به همه دوستان و گروه تحقیقاتی راز ذهن
  منم امروز بسته رو خریدم و خیلی خوشحالم که این تصمیم رو گرفتم و مطمئنم می تونم خالق شرایط و اتفاقای عالی زندگیم باشم.

 110. سلام
  خدا رو شکر می کنم که این گروه شما آشنا شدم من سالهاست که در زمینه موفقعیت وخودشناسی
  کلاسها ودورهای مختلفی رو گذروندم ولی هیچ کسی رو ندیدم که اینقدر با جون ودل هر چی که می دونه رو در اختیار مشتاقان وعلاقمندان قرار بده اکثرا قطره قطره مطالب رو به صورت گنگ
  توضیح میدن که شاید با خواندن چند تا کتاب در اون زمینه بتونی یه مطلبی رو درک کنی.بازم خدارو شکر می کنم که در مسیر تکاملی ام با گروه تحقیقاتی راز ذهن آشنا شدم وسپاسگزارم که این
  امکان رو برای آموزش بیشر ودر مسیر درست قرار گرفتن برامون فراهم کردید.به امید گزارشهای بیشتر ازموفقعیت هامون

 111. سلام بسته ها عالی و تمرینات بسیار قدرتمنده متشکرم ازتون.

  خیلی دوره خیلی خوبی بود خیلی آموزنده بود جواب بزرگترین سوال زندگیم گرفتم. واقعا نمی دونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم بخصوص مثال هایی که زدین واسه من خیلی ملموس بود/ هر کجا که هستید بهترین ها رو براتون آرزومندم.

 112. سلام
  بسته ثروتتون محشره بخدا مثه یه پازله هرچی میرم جلو تر رشد رو میبنم تو خودم.
  یکی از بزرگترین شانس های من تو زندگی اشنا شدن با گروه تحقیقاتی راز ذهن بود
   سپاس گذارم ازتون

 113. وضع زندگی ات معلوم نمی کند، زندگی ات در آینده چگونه خواهد بود، مشخص می کند تا کنون چه انتخابهایی کرده ای. وین دایر

 114. عالی بود و بسیار باارزش و آموزنده
  مسیر زندگی من با نور چراغی که شما به راهم گرفتید روشن شده از شما و از خدای بزرگ سپاسگذارم که هستید و ادامه می دید.
  خیلی دوستتون دارم

 115. با سلام .  الآن که دارم این متن رو می نویسم خدا رو شاکرم که تونستم تو این مسیر بیفتم و از گروه تحقیقاتی راز ذهن تشکر کنم که این مطالب رو تهیه و در اختیار ما قرار دادن . این بسته برای من خیلی تاثیر گذار بود و مسیر زندگی من رو خیلی تغییر داد و من که فردی بودم که وقتی یک مشکل که حالا فهمیدم نعمت بود برام بوجود میومد خیلی من تحت تاثیر خودش قرار میداد و حتی چند روز من رو کاملا نابود میکرد خیلی عصبی میشدم و هر جایی بودم فکرم کاملا مشغول اون مشکل بود و روحیه ام خیلی ضعیف میشد واصلا مهم نبود که این مشکل چقدر بزرگ یا چقدر کوچک بود و چون نمیدونستم واقعا باید چکار کنم فقط میوفتادم تو یک دره که اون مشکل فقط برام بزرگتر میشد و من ضعیف تر به تمام دوستانم پیشنهاد میکنم حتما این دوره رو تهیه کنن. با تشکر با تشکر از گروه تحقیقاتی راز ذهن برای تهیه این محصول ارزشمند.

 116. سلام
  چقدر حس خوبیه معیار خرید ادم علاقه باشه نه پول، بی نهایت عاشق این محصول شدم، این محصول به خدا قسم محصول بی نطیریه، این محصول به خدا برای همه جزء واجبات زندگیشونه.
  سپاسگزام از گروه تحقیقاتی راز ذهن

 117. به نام خدای مهربان سلام خدمت شما. من محمد رضا خالقی هستم و خداوند رو شاکرم که من رو در این جمع قراردارم

  واقعا ازتون ممنونم بابت این محصول فوق العاده. راستش از آنچه که روز اول فکر میکردم بسیار و بسیار بهتر بود.  فکر کنم باید رو محصولاتتون برچسب بزنین ” محصولات از آنچه به نظر میرسد خیلی خیلی بهترند”

 118. سلام این روزها هر کسی که منو میبینه بهم میگه محسن!!! چقدر تغییر کردی!!خیلی عجیبه واقعا،که توی این مدت کم کلی پیشرفت داشتی!
  و هم فقط یه چیز میگم، گنجی بزرگ پیدا کردم و با تعجب دوباره بهم نگاه میکنن و من سایت رو باز میکنم و بسته رو نشونشون میدم، و میگم این، گنج زندگی منه.خداروشکر میکنم که تا حالا بیش از۲۰ نفر از دوستان و همکارانم رو زندگیشون از طریق معرفی بسته توسط من به کلی تغییر کرده، بی نهاااایت سپاسگزارم ازتون و همیشه براتون آرزوی موفقیت، سربلندی و ثروت را دارم.

 119. سلام
  به خدا من این بسته رو یه معجزه میدونم.که هر کسی که به نکته هاش عمل کرد به خدا کل زندگیش متحول میشه، از هر نظری که بخواد، پول، ثروت، کسب و کار…

 120. سلام از وقتی این دوره به اتمام رسانده ام ، بیشتر متوجه شده ام که زیر بنای تمامی کارهای ما در این فایلها است ، یعنی با استفاده از این فایلها در تمامی قسمتهای زندگی همه چیز برایمان خیلی سهل و ساده و لذت بخش به پیش میرود. در تمامی لحظه های زندگی از این فایلها استفاده می کنم و جای خاصی برایم داره .
  خدایا شکرت، ممنونم از شما

 121. سلام

  در گذشته خیلی کارها چه خوب چه بد انجام دادم و بهای آنها رو هم پرداخت کردم برای برخی بهای سنگین همچون جوانی و برای برخی خیلی ساده بود. اما با مطالعه و گوش دادن این فایل ارزش بها و در کل معنای اصلی بها رو متوجه شدم. تا الان فکر می کردم آدم بد یا بدردنخوری هستم یا اینکه رو دست خدا موندم اما کاملا متحول شدم خدا رو شکر به خاطر این بینش ونوع تفکر جدید نسبت به زندگی و اتفاقات زندگیم.

 122. سلام
  امروز مجموعه روانشناسی را تا به آخر تماشا کردم عالی و فوق العاده بود. و تغییرات فوق العاده ای در خودم ایجاد کردم، و با خودم عهد کردم که برای رسیدن به رویاهام هر لحظه تمرینات را اجرا کنم.  از شما سپاسگزارم، سالی پر برکت را برایتان آرزو دارم.موید باشید

 123. خیلی انرژی مثبت فراوانی را منتقل کردین و البته بابت فرم آموزشها بینهایت ممنون واقعا ذهن شلوغ منو به شدت منسجم کرد.
   

 124. فقط می تونم بگم عالی بود
  و مثل همیشه برای من به موقع بود
  از خدا سپاسگزارم که همیشه من رو به بهترین شکل هدایت می کنه
  باشد که با تقویت ایمانمون هدایت های خداوند یکتارو بهتر و به موقع درک کنیم
  با آرزوی خوشبختی تمام مردم دنیا

 125. سلام فوق العاده بود و نکته های که در این دوره به آنها اشاره شده که واقعا خیلی ها لازم دارن بشنون… خدا رو سپاس میگم به خاطر اینکه در فرکانس این سایت ارزشمند هستم. خیلی حس خوبیه … ممنون

 126. سلام
  میخواستم از  گروه تحقیقاتی راز ذهن بابت این بسته آموزشی تشکر کنم
  یک بسته کاملا کاربردی و عملی هست که راه سعادت و خوشبختی رو برای همه روشن کرده.
  و یک معجزه در زندگی من

 127. سلاااااام
  من حاااااااالم عالیه امرووووووز، خدایا شکرت

  امیدوارم حال همه دوستان هم عالی باشه، همه چیز از ذهن ما شروع میشه و افکار و باورهای ما و مهمم تر از همه ضمیر ناخودآگاه ما، این ذهن نیمه هشیار ماست که زندگی ما بر اساس اون ساخته میشه.
  دوستان طبق تجربه من از این دوره روی فایل های اولی که در مورد تغییره خیلی کار کنید.چون تا ما خودمون تغییر نکنیم هیچ اتفاقی نمیفته تا از درون، از ذهن باورهامون، باورهای محدود کنندمون تغییر نکنه هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه.چقدر زیبا طراحی شده.مطالب این بسته واقعا شگفت زده میکنه همه رو.
  از ته دلم میگم عااااااااااشقتونم که به فکر همه هستید.و براتون ثروت و برکت رو از خدای بزرگ میخوام

 128. سلام به همه ى عزیزان

  یه نقل قولى از استیو جابز هست که به من خیلى کمک میکنه که بیشتر باور کنم که ثروتمندترین و موفقترین افراد جهان با من و شما هیچ فرقى جز باورهاشون ندارن. دوست داشتم با شما هم در میون بذارم.

  “وقتى شما بچه بودید یه جورایى بهتون گفته شده که زندگى همینیه که هست، سعى کن یه زندگى آروم و نرمالى داشته باشى، یه شغل کارمندى مناسب داشته باشى، سعى کن یه کم پول پس انداز بکنى و زیاد هم به در و دیوار نکوبى ( سعى نکن از محدوده ات خارج شى ).
  اما زندگى میتونه خیلى گسترده از این باشه اگر که شما متوجه یه واقعیت ساده بشید.
  اونم اینه که زندگى، هر آنچه که شما در اطرافتون میبینید که زندگى مینامیدش، توسط افرادى ساخته و خلق شده که اصلاً از شما باهوش تر نبودن.
  و شما هم میتونید کارهایى رو انجام بدید ، زندگى رو شکل بدید و بهترش کنید، چیزهایى بسازید که دیگران هم بتونن ازش استفاده بکنن. و خیلى چیزها در جهان هست که میتونه بهتر و بهتر بشه !
  به هر شکلى که متوجه این واقعیت بشید، وقتى که این اتفاق بیفته شما دیگه هرگز آدم قبلى نخواهید بود …
  به نظر من مهمترین چیز این هست. ”
  -استیو جابز

  یعنى خودِ استیو جابز هم قبلا فک میکرده که افراد موفق افراد خاصى هستن اما بعد از اینکه به این باور درست رسیده، که همه ى افراد یکى هستن، تونسته اینقدر موفق بشه.

  ثروتمند بودن باشکوه است.
  ممنون از گروه تحقیقاتی راز ذهن وبسته آموزشی فوقالعادشون

 129. با سلام
  بابت بسته عالی و پر انرژی تون بینهایت سپاسگزارم .من هفته پیش این بسته رو تهیه کردم و طی این چند روز با اشتیاق فراوان برنامه رو پیگیری کردم و به جرات می تونم بگم که بهترین لحظات من در این چند روز واقعا زمان گوش دادن فایلهای این بسته بود

 130. سلام به دوستان عزیز

  من این بسته رو خریدم خییییییلی عالی بود .تشکر میکنم از استاد امیدواری عزیز فقط امیدوارم که یادمون بمونه که با انجام تمرینها به موفقیت میرسیم نه فقط با خوندن پس برای ایجاد نتیجه خودمون رو متعهد کنیم که تمرینها رو انجام بدیم.

 131. سلام. میخواستم صمیمانه و از اعماق قلبم از شما تشکر کنم و خوشحالم از اینکه هستید و خدا رو شکر میکنم که با شما آشنا شدم. و تشکر میکنم که این محصولات گرانبها رو با قیمت مناسبی ارائه میکنید و کسایی که بخوان میتونن تهیه کنن.

 132. سلام
  متولد سال ۴۶ شمسی هستم یعنى ۵۰ سال ودر این مدت تعصبات بیهوده مذهبى و تصورات اشتباه از خالق و ……
   50 سال بیهوده هدر رفت تا ۲ روز پیش که این بسته را خریدم و بار ها و بارها مطالعه کردم و گوش دادم
  من از شما سپاسگزارم و سپاسگزارم
   2 روزه عقاید دست و پا گیر و پوچ و بیهوده را کنار گزاشتم
  خالق را تازه شناختم وچقدر تجربه فوق العاده و شیرینى است بعد از۵۰ سال میخواهم زندگى را دوباره شروع کنم و با
  دیدگاه جدیدم حتما حتما پیروز و موفق خواهم شد و این حتمى است.
  هر روز هر لحظه قدر دان ومدیون شما هستم.

 133. سلام به همگی
  واقعا برای تهیه این محصول وقت صرف شده و بسیار سلیقه خرج کرده اند و بسیار عالی
  تشکر از تمامی افرادی که در تهیه این محصول تلاش کرده اند
  موفق و شاد باشید در پناه الله یکتا

 134. سلام به همه دوستان
  وقتی نظرات رو خوندم گفتم چه خبر بابا چقدر نظر مثبت گذاشتن رو سایت، دنبال نظر منفی بودم ولی ندیدم.خواستم بخرم ولی منصرف شدم. تا شب تو فکرش بودم گفتم چی میتونه باشه که این همه آدم ازش راضین، گفتم بزار بخرم ببینم واقعا راسته یا نه،اگه هم دروغ بود که انگار اصلا نداشتم این پولو.دلو زدم به دریا و خریدمش و وقتی وارد پنل کاربریم شدم و محتویات توی پروفایلمو دیدم خشک شدم یه لحظه، خخخ دهنم دو متر باز موند. گفتم باباااا دمشوووون گرررم. یکی از فایل های در مورد را دانلود کردم و گوش دادم دیدم واقعا حرفه ای طراحی شده. و یه حرف الان میزنم واقعا واقعا دمتون گرم کارتون حرف نداره، هیچ کس تو ایران جرئت همچین کاریو نداره، معلومه که آدمهای موفقی هستید.آدمهای که واقعا طعم موفقیت رو چشدید و درک کردید ملت رو و دارید دونه دونه دست افراد را میگیرید میارید بالا تا اونها هم بتونند زندگی خوبی رو بسازن. و چقدر این هدف قشنگه.
   سپاسگزارم از خدا که شما رو سر راه من قرار داد.انشاالله که موفق و سربلند باشید.

 135. سلام به همه دوستان راستش من نظرات دوستان رو که دیدم بیشتر مشتاق به خرید دوره شدم و الان میدوووونم که چه حسی دارید،که با مبلغ کمی سرمایه گذاری نتایج خوبی رو کسب کردید. مطالب و آموزش ها بدون هیچ کمی و کاستی عااالی هستن.و تشکر می کنم از گروه تحقیقاتی راز ذهن و امیدوارم که همیشه دروازه های پول و ثروت به روتون باز باشه

 136.  

  سلام مطالب عالی هستن من هنوز اولای دوره هستم و هر کدوم از روش هارو چندین و چند بار میخونم و گوش میدم تا کامل توی ضمیر ناخودآگاهم بره.
  خیلی متشکرم از زحماتتون

 137. هر کسی این بسته رو نخرید ۱۰۰ سال از زندگی عقبه، چون باورهات رو به کلییییییی عوض میکنه.از نو ذهن رو می سازه، و روی مدار موفقیت و ثروت و شادی و محبت و عشق و… قرارت میده. که روز به روز با قدرت بیشتر به سمت اهدافت گام بر میداری.
  با سپاس فراوان از شما

 138. سلام دمتون گرم این یعنی موفقیت این یعنی کمک به بقیه برای تغییر، این یعنی رسالت و هدف پاک.انشالله همیشه موفق و پیروز باشید.

 139. سلام من هنوز تو هنگم، دو روز پیش بسته رو خریدم و اصلا باورم نمیشد فکر میکردم الکیه، ولی وقتی اطلاعااات بسته رو دیدم هنگ کردم.ممنونم ازتون شاه کار خلق کردید. چقد تجربه و اطلاعااااات عالی اینجا نهفته هسسستت، عاشق اون بخش درآمد غیر فعااااااالم، اوف راز ثروتمندا رو درک کردم، خداااایا شکرت ممنوووونم از بسته بی نظیرتون، همیشه سر نماز قبل از خواب بعد از خواب براتون دعا میکنم آقای امیدواری.
  امیدوارم خدا همیشه به زندگیتون برکت و فراوانی عطا کنه چون زندگی خیلی ها رو داری تغییر میدی.

 140. با درود فروان به دست اندرکاران پژوهش وتهیه این بسته. این بسته را تازه تهیه کرده ام ولی با مروری که داشتم چکیده ای از بهترینهاست البته  ترتیب استفاده از این مجموعه ها اولویت بندی شده است که مخاطب دقیقا بداند چه چیزی را کی بخواند واجرا کند بهروری پکیچ افزون میگردید ونکته دیگر این بسته میخواهد باورهای مخرب را شناسایی وترمیم کند بهر حال هرکه مطالب راعمیق بخواند ودرک کند وبکار ببندد نتایج خوبی خواهد گرفت باتشکر علایی از گرگان

 141. سللااااااااااام وااااااااای آپدیت جدید فوق العاااادس
  ممنووونم ازتون خیلی خوشحال واقعا، خیلی ممنون که به فکر کابرتون هستید.
  دوستااان واقعا اگر استفاده نکنید پشیمون میشد و همیشه توی ذهنتون هست کاشکی میخریدم!!!
  واقعااااااا این بسته ها عااااالین.

  خیلی ممنووونم از سایت خوبتون

 142. سلام
  من خیلی وقته به سایت شما مراجعه میکنم و همه ی بسته هایی که گذاشتین دانلود کردم  با دقت مطالعه و گوشرکردم. به این نتیجه رسیدم واافعا نیاز به رفتن به سمینار هم دیگه ندارم همین جا خیلی چیزا از این مطالبتون یاد گرفتم که خدا میدونه فقط چقد به تغییر افکارم کمک کرده و منو از لحاظ روحی و حتی خیلی مواقع در عمل هم از بقیه جلو انداخته.واقعا وقتی آدم پول داره اعتماد به نفس فوق العاده ای در درونش ایجاد میشه، من موفقیت مالیم رو مدیون استاد وحید امیدواری هستم،سپاسگزارم ازتون استاد و اارزوی سلامتی و ثروت برای شما و همکارانتون دارم.

 143. سلاااام من همیشه ااز بسته ها و کتابهایی خوشم میاد مطالب اضافی و بی معنی توش به کار نبرده باشن. چون بعضیا فقط میان یه پی دی اف رو پر از حرفای کم اارزش میکنن که حجم بسته شون بره بالا ولی انصافا تمام حجم این بسته به درد بخور و مفیده و قیمتش به هیچ وجه زیاد نیست. هر کی این بسته رو بتونه قوی بخونه و یادش بگیره ۶-۰ از بقیه جلو میوفته خخخخخ. مدیونین فک کنین پرسپولیسیم.جدا از شوخی واقعا بسته نظیری هست و فکر نکنم مثلش توی ایران باشه.
  با تشکر ازاستاد جوان،آقایامیدواری عزیز

 144. سلام من اولین باره از سایتتون خرید میکنم و میخواستم تشکر کنم بابت مطالبی که معلومه با حساسیت، انتخاب و جمع آوری شدن. از مثال ها و مقایسه های جالبی بین فرد فقیر و ثروتمند استفاده کردین خیلی خوشم اومد و نکات رو میشد به راحتی درک کرد. مهم تر اینکه خیلی راحت هم میشه عملیشون کرد.قوانین بی نظیری رو گفتید که قوانین ثابت ثروت جهان  هستند.مثالهای زیبایی از قرآن آوردید که واقعا ارتباط خوبی برقرار کردم باهاش.
  من با تمام وجودم به تمریناتی که گفتید دارم عمل میکنم و باورتون نمیشه به خدا کم کم دارم نشونه هایی رو از افزایش درآمدم میبینم،دیروز یه پیشنهاد همکاری عالی با من شد که به امید خدا خیلی خیلی پولسازه.
  برای همه دوستان آرزوی موفقیت و ثروت دارم
  و از آقای امیدواری نهایت تشکر رو دارم.

 145. سلام. میخوام بگم وااای حتی خوندن این مطالب هم حس خوبی بهم میده چه برسه عمل کردن و تمرکز کردن روشون. واقعا این قوانین جادویین.مخصوصا اون قسمتهاش که از قرآن هم آیه مطابق با این قوانین رو مثال میزنید.واقعا خیلی از افراد قرآن رو اصلا درک نکردند و خود من هم قبلا از همین افراد بودم ولی مطالب شما تحول بزرگی در درونم به وجود آورد.من تعهد میدم بهت استاد امیدواری که با تمام وجودم تمام موارد گفته شده و تمرینات رو بارها بارها مرور کنم و انجام بدم تا به بخشی از وجودم تبدیل بشه.
  خیلی خیلی ازتون سپاسگزارم.

  • سلام به تو دوست عزیزم.
   بهتون تبریک میگم به خاطر تعهدی که به خودتون و آیندتون داشتید و حاضر شید که این هزینه رو پرداخت کنید.
   و بهت به خاطر تعهدت تبریک میگم.
   هدف گروه تحقیقاتی راز ذهن”کمک برای افراد برای رسیدن به زندگی ای زیباست” از دیدگاه قرآن و بزرگان و عارفان و ثروتمندان جهان.
   در پناه خدا شاد،سلامت،ثروتمند و سعادتمند باشید.
   ذوستدار شما گروه تحقیقاتی راز ذهن

 146. من فک میکنم مشکلی که اکثر ماها داریم اینه که تعریف درست و منطقی از پول و روش به دست آوردنش نداریم. ولی شما خیلی قشنگ و گویا توضیحش دادین من با اینکه هنوز کامل مطالعه ش نکردم ولی تا همینجاش هم برام خیلی کاربردی و مفید بوده من دیروز این بسته رو خرسیدم. واقعا ممنون از آقای امیدواری معلومه که خیلی زحمت کشدن برای تهیه این بسته. امیدوارم همیشه توی زندگیتون موفق و ثروتمند باشید

 147. با سلام و تشکر خدمت همه ی تهیه کنندگان این بسته ی آموزشی

  فقط میخواستم ب همه ی هموطنای عزیزی که مث من موندن چطوری پول دربیارن و چطوری با سرمایه ای که دارن پول بیشتری بسازن بگم هر چی که حیاتیه تو این تکنیکا میشه عملی کرد و یجورایی باعث میشه برنامه ریزی مالی قدرتمندی پیدا کنین طوری که اصلا ضرری نکنین. من خودم یه مغازه ی  لباس فروشی کوچیک دارم و بعد سه سال کار تازه از این تکنیکا یاد گرفتم که چطوری پولی که از فروش جنسا در میاد رو تقسیم بندی کنم و همیشه معقولانه خرید کنم.و به لطف خدا تونستم کارم رو ارتقا بدم و درآمدم نسبت به قبل ۳ برابر شده تا الان.
  چون فهمیدم که چطور جلوی پول رو گرفته بودم ولی خودمم نمیدونستم.این جهان واقعا زیباست ولی وقتی که دبدگاهت رو عوض کنی.
  الان همه مغازه ها مینالن که فروش کم شده و مردم توان خرید ندارن و اوضاع کشور بده و…. ولی من نه تنها فروشم کم نشده بلکه چند برابر هم شده.همش رو مدیون این بسته مقدس هستم به خاطر باورها و فرکانس های ثروت سازی که ساختم.و الانم دارم برای خودم درآمد غیرفعال ایجاد میکنم. توصیه من به دوستانیکه تاره میخوان خرید کنن،با تمام وجودتون هر آنچه که گفته شده رو بپذییرد و اجرااا کنید.

  راضیم ازت استاد برات آرزوی موفقیت دارم

 148. اولش فکر کردم شاید تبلیغ الکیه، گفتم جهنم و ضرر ۳۰۰ تمن پولی نیست ولی اگه یه درصد هم اونی باشه که میگه صد تمن در برابرش اصلا قابل مقایسه نیست. بسته رو خریدم، و اگه بخوام در یک حمله خلاصه اش کنم میگم: خارق العادس. به خدا اصلا باورم نمیشد، تمام قوانین حاکم بر ثروت و استقلال مالی به صوووورت کامل توضیح داده شده، به خدا من فقط از یه قانونش کلی نتیجه گرفتم، و واقعا واقعا موفقیتم رو مدیون این بسته عالی هستم و به لطف خدا تونستم درآمدغیر فعال ایجاد کنم که دیگه نیاز نباشه برای پول کار کنم، به خدا همیشه خداروشکر میکنم به خاطر این که با این سایت و این بسته و این قوانین آشنا شدم.
  دوستان به خدا قسم پولی که پرداخت میکنید بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتون، من که تجربه اش رو دارم و ازش نتیجه گرفتم بهتون میگم حتی یک ثانیه هم دریغ نکنید.به خدا وقتی که این بسته رو استفاده کردی با تمام وجودت درک میکنی که چرااا من اینقدر با احساس دارم تایپ میکنمو بهت میگمم که ازش استفاده کن.
  واقعاااا ممنوووونم ازتون امیدوارم همیشه موفق و موید باشید.

 149. سلام. من واقعا قسمت‌هایی زیادی از بسته رو با ناخودآگاه خودم قبول کردم .ولی یک مقدار از نظر عقیدتی دارم مقاومت میکنم،چون باید باورهام رو تغییر بدم،واقعا خیلی باورهای مخربی در وجود همه ماها هست. بعدا که به نتیجه واقعی و منطقی رسیدم نظرم را میدم.

 150. سلام به همه دوستان خوبم در گروه تحقیقاتی راز ذهن و به همه کسانی که که این کامنت رو می‌خونن. من شاید حدود یک ماه هست که بسته رو تهیه کردم ولی با تمام وجود طرفدار این بسته فوق‌العاده ام. دوستان خوبم من در دوره های مختلفی شرکت کرده بودم و شرکت هم می‌کنم و کتاب‌های بسیار زیادی گوش کردم و هم مطالعه کردم. خیلی قاطع و راحت و مطمئن میگم این بسته خلاصه مفید و گلچین تمام قوانینی هست که هممون برای موفقیت لازم داریم.  تک تک مباحث رو با علم عمیق مطرح کردن و من حقیقتا تمتم مباحث رو با تمام وجودم متوجه میشم و یقین دارم خیلی جواب خواهم گرفت چون یه سری مطالب رو اونقدر عاااالی باز کردن و تشریح کردن که اگه به تمام این مباحث عمل کنیم و و درست عمل کنیم بدون یک درصد خطا حتما به اهداف مالی خودتون خواهید رسید. البته به دو شرط یکی اینکه هدفتون رو حتما شفااااف کنید و تمرکز داشته باشین و دیگری صبر….. دقیقا همون اثر مرکب. بهتون قول میدم تمام اهداف و آرزوهاتون منتظرن تا شما بهشون برسین…..فقط  شک نکنین و به خدا توکل کنین و به قول همین بسته بعد از اینکه دانشتید و آموختین اقدام کنید. اقدام کنید. اقدام کنید. شما هرچقدر هم علم داشته باشین و کتاب بخونین و دوره‌های مختلف برین تا وقتی خودتون اقدام نکنین نتیجه‌ای هم نمی‌گیرین…. شما هرچقدر که جلوتر میرین و پیش میرین راه‌ها براتون روشن‌تر میشه.. به این بسته اعتماد کنید.

  بهترین‌ها رو برای گروه تحقیقاتی راز ذهن از ته قلبمم آرزو میکنم و واقعاااااااااا از بابت این بسته ممنوووون و سپاسگزارم.

  شاد باشید و شادی‌بخش دیگران.

  • سلام به شما دوست عزیز
   واقعا نظرات و نتایج شما به ما انرژی فوق العاده ای میده.
   و خدا رو شکر میکنم که توانسته ایم یکی از بهترین بسته های آموزشی ثروت و رسیدن به استقلال مالی را برای شما دوستان خوبم آماده کنیم.
   در پناه خداوند متعال شاد،سلامت،ثروتمند و سعادتمند باشید.

 151. سلام امیدوارم حالتون عالی باشه چون واقعا من حالم عالیه. بسته روانشناسی فراوانی و ثروت زندگی من رو به کلی متحول کرد،به خدا به چنان آرامش روحی و ذهنی رسیدم،به چنان اعتمادی به نفسی رسیدم که اصلا فکرشو هم نمیکردم. تمام الگوهای ذهنیم تغییر کرد،تمام روشهای من تغییر کرد و همین تغییر باعث شد که به کلی زندگیم متحول بشه و واقعا خدارو بی نهایت شکر میکنم که دارم روز به روز بهتر و بهتر میشم. دوستان با هدف یه شبه پولدار شدن و ثروت مند شدن این بسته رو نخرید اصلا همچین چیزی امکان پذیررر نیست اول باید در ذهن باورهامون رو تقویت کنیم،طرح های ذهنینون رو عوض کنیم و باورهای جدید بسازیم و روشون کار کنیم. برنامه ریزی های پولمون رو تغییر بدیم،نحوه خرج کردن و اداره کردن و…. فرکانسهامون رو روی ثروت بگذاریم و اینها وقتی که تغییر کردند نتایج بعد آشکار میشه و هر بار بزرگ و بزرگ تر میشه همونطور که گفته شده بود.امیدوارم همه افراد استفاده کنند و به نتایج بی نظیری برسند که مطمئنم هیچ کس پیدا نمیشه بگه من نتیجه نگرفتم،چون واقعا خودم تجربه اش کردم. ممنونم از سایت مقدستون  که هدف تغییر دیگران رو دارید و براتون آرزوی سلامتی،عشق و ثروت و فراوانی رو از خدای بزرگ خواستارم.

 152. سلام 
  ذهن انسان همیشه مسائل رو پیچیده میکته و به دنبال سخت ترین راه ها میگرده. در صورتی که با یه فکر کوچک با ساده ترین راه ها مسائل و مشکلات حل میشه. من تا قبل از مطالعه این بسته فکر میکردم ثروتمند شدن خیلی سخته آخه از چه روشی میشه این همه پول درآورد. ولی حالا فهمیدم که چه باورهایی داشضتم که همونها جلوی من رو میگرفتند در صورتی که بیی نهایت فرصت اطراف من بود برای ثروتمند شدن. و من ثروت رو غیر قابل دسترسی می دیدم.با این بسته متوجه شدم که چقدر راحت با یه برنامه ریزی مالی با یه درآمد ثابت ماهانه هم میشه به استقلال مالی و ثروت رسید. البنه به شرط این که آموزش های ثروت رو ببینم وهوش مالی رو تقویت کنیم.
  ممنون از زحماتتون بسته فوق العاده ای طراحی کردید.

 153. سلام ممنون از وبسایت خوبتون من تازه بسته روانشناسی فراوانی و ثروت رو خریداری کردم، انشالله که بتونم با کار کردن روی خودم و آموزشها و حمایت شما به استقلال مالی برسم.

  من یک ماهه دیگه باز نظرمو روی سایت میزارم.

  • با سلام به شما دوست عزیز
   بسته شماره ۹:افزایش هوش اقتصادی و قدرت سرمایه گذاری، در کمتر از ۱ هفته دیگر در پروفایل شما و دوستانی که این محصول را خریداری کرده اند قرار میگیرد. و به روز رسانی ها از طریق ایمیل برای شمار ارسال خواهد شد.
   با تشکر- دوست دار شما گروه تحقیقاتی راز ذهن

 154. سلام گرم و پر انرژی به همه دوستان و گروه تحقیقاتی راز ذهن.
  امیدوارم نماز روزه هاتون مورد قبول حق واقع شده باشه.
  بسیار بسیار سپاسگزارم از خدا که  تیم تحقیقاتی راز ذهن ذو سر راه من قرار داد واقعا خوشحالم از این بابت، من ۶ ماه پیش بسته رو خریدم و به شدت روی خودم و باورهام کار کردم و تمام تمرینات و تقسیم بندی های پول رو دقیق و مو به مو انجام دادم.اولش سختم بود که با کمتر از درآمدم زنذگیمو بگذرونم ولی گقتم که اینها تعهد دادن که اگه طبق این برنامه بری جلو درآمد و دارائیت بعد از مدتی شروع به افزایش میکنه و با کمتر کاردن درآمدت بیشتر میشه، منم گفتم به خودم تعهد میدم که واقعا اجرا کنم. راستش ذهنم خیلی مقاومت کرد ولی هر طور که بود انجام دادم و به خدا الان که به میگردم به قبل می بینم که چقدرررر تغییر کرده ام از لحاظ مالی.به خدا ۱۸۰ درجه ذهتم تغییر کرده درآمدم ده برابر شده  منبع های درآمدیم رو با همین تقسیم بندی ها زیاد کردم و همیشه از این بایت خداروشکر میکنم، به خدا نه تبلیغ الکیه نه حرف و حدیثی واسه جذب کسی فقط نظر و نتیجه شخصیمه و از صمیم قلب خوشحالم که می بینم خیلی از دوستان نتایج خیلی عالی ای گرفتند.
  امیدوارم همیشه سالم ، سربلند و ثروتمند باشید. 

 155. سلام بدون هیچ اغراقی واقعا مطالب و تمریناش عالی و کاربردی و قابل اجرا هست لذت بردم ازش. من یک دور اول کامل مطالعه اش کردم برای این که آموزش ها رو بسنجم، الان دوباره از اول شروع میکنم به انجام دادن تمرینها، و همونطور که توضیح ئداده شده جوری بهش عمل میکنم که انگار زندگیم بهش وابستس
  ممنون از گروه تحقیقاتی راز ذهن

 156. سلام

  فقط میخوام ازتون تشکر کنم واقعا. به خاطر این که این محصولات و تجربیات با ارزش رو با این قیمت روی سایت قرار دادید.من کلی دوره و سمینار شرکت کردم کلی پول برای بسته های آموزشی دادم.ولی هیچ کدوم مثل این بسته نبود. هر چه که توی اون سمینار ها و دوره ها میگفتن و چندین میلیون هزینش بود همه اش و حتی فراتر از اون توی این بسته هست. من ۲ ماه پیش این بسته رو خریدم و فقط در حال مقایسه بودم با دوره ها و سمینارهایی که رفتم واقعا گل کاشتید.از نظر من بهترین گروه واسه موفقیت گروه راز ذهن هستش. چون تا الان کلی دوستان رو من دیدم که نتایج خیلی خوبی گرفتن و این که واقعا به فکر پیشرفت مردم هستن تا فقط این که خودشون یه درامدی کسب کنن.

  من به عنوان یه کاربر یه شخصی که تجربه داره در زمینه موفقیت این بسته رو پیشنهاد میکنم،چون همه چیزهایی که میخواید در اون هست نه کم نه زیاد.پس عاقلانه تصمیم بگیرید،نه این که قیمت فلانی که محصولاتش بالاتره حتما ما باهاش صد برابر بیشتر پول در میاریم. مگه نمیگیم قوانین ثروت اتدوزی ثابته؟!اگه ثابته هر چیزی که توی این آموزشها هست اینجا هم هست.

  از نظر من هم قیمتش مطلوبه و هم تاثیر گذاریش.

  ممنون از گروه تحقیقاتی راز ذهن

  فریبا محمدی از بهشهر

  • سلام 
   دقیقاااا وقتی قوانین ثروت ثابته پس توی این بسته هم کامله ولی تفاوت قیمتشه که این بسته ارزون تر از بقیه جاهاست.
   من ۱ ماهه دارم روی آموزشهای بسته کار میکنم توی این مدت به صورت کامل طرز فکرم و افکار و باورهام در مورد پول و ثروت تغییر کرده.من دارم ریشه رو تغییر میدم تا میوه خوبی به دست بیارم،عاشق اون بخششم که در مورد ریشه و میوه صحبت میکنه.هر چیزی منبعی داره، یه ریشه ای داره، ریشه پول و ثروت کجاست؟! ریشه ذهن انسانه. این ذهنه که باید ثروتمند بشه.پس باید اول در ذهن تغییر ایجاد کنیم باید روشهای گذشته رو بندازیم دور وو با آموزشهای جدید همراه بشیم، باید طرح ذهنی اولیه را از الان دوباره بسازیم. این بخشش واقعا رو من کلی تاثیر گذاشت.
   ممنون از گروه تحقیقاتی راز ذهن یگانه شمس الدین از اراک

 157. سلاااااااااااام وااااااای واقعا خوشحاااالم همین چند دقیقه پیش وارد سایت شدم دیدم تخفیف خورده محصولتون، با خودم گفتم هیچ اتفاقی اتفاقی نیست.و همون لحظه اول خرید کردم.انشالله که با توکل به خدا و مطالبتون و اراده خودم بتونم به استقلال مالی برسم.

 158. سلام و عرض ادب خدمت شما

  یادم می آید وقتی اولین بار بسته روانشناسی فراوانی و ثروت را دیدم با خودم فکر کردم  کی این مزخرفات رو باور می کنه. مفتخرم که بگویم به خودم ثابت کردم که در اشتباهم.

  من هم در روابط مشکل داشتم و هم در شغل و درآمد دچار بحران شده بودم. زندگیم بسیار سخت و مشکل شده بود که از طریق یکی از کانالهای تلگرام با این بسته  آشنا شدم. و جملات قدرتمند بسته رو نه تنها روش تمرین کردن را به من آموختند، بلکه دیدگاهم را نسبت به زندگی تغییر دادند. و امروز، هر توصیه ای که می کنم یا هر نظر و پیشنهادی که می دهم ریشه در آموخته هایم ازبسته روانشناسی فراوانی و ثروت دارد. خیلی خوشحالم که با این بسته آشنا شدم که توانسته ام با آن در این مدت کم زندگیم را تغییر بدم، تغییری هر چند کم ولی با ارزش که ریشه باورهایم را تغییر داده که می توانم با همین تغییرات کوچکی که در باورهایم به وجود آمد، به مراتب نتیجه های بزرگ و بزرگ تری بگیرم.
  با تشکر از گزوه تحقیقاتی راز ذهن
  علی سهیلی زاده

 159. سلام متشکر از سایت و بسته آموزشی عالیتون.من دو هفته پیش بسته را خرید کردم و خداروشکر تا الان مطالب و آموزشها عالی بوده امیدوارم که بتونم درآمدمو با استفاده ازش چندین برابر کنم.و باور دارم که میشه و شدنیه.
  برای همه دوستان آرزوی موفقیت و ثروت روز افزون را دارم

 160. سلام خدمت همه دوستان
   من ۵ ماه پیش بسته  رو خریدم و با خودم گفتن اگه نتیجه داد میرم نظرم رو هم میزارم روی سایت تا زحماتشون رو جبران کرده باشم.واقعا من از یه چیز خیلی خیلی شگفت زده شدم، وقتی که با حجم زیاد نطرات دوستان روی سایت رو به رو شدم، تمام نطرات رو خوندم حس همتون رو هم درک میکنم چون من هم تجربه بعضی از دوستان رو تجربه کردم.
  تجربه من از استفاده از بسته آموزشی همونطور که توی خود آموزش ها هم چندین و چند بار تکرار کردن اساتید، اینه که تمام مطالب و تمرینات رو با جون و دل اجرا کنید. و اعتماد کنید که واقعا این راه ها می تونه من رو از این وضعیت در بیاره.
  من اولش خیلی مقاومت کردم، البته ضمیر ناخودآگاهم مقاومت میکرد چون باورهام چیز دیگه ای بودند.
  ولی با خودم فکر کردم که اگه قرار بود با این باورها زندگیم تغییر کنه تا الان تغییر کرده بود.پس بهتره به باورهام بگم خفه شید و سراغ ساختن باورهای جدید و آموزش ها و تمارین آموزش داده برم واونها را اجرا کنم.
  و الان بعد از مدت ۵ ماه از استفاده از این بسته، به کلی باورهام تغییر کرده جوری که به هیچ وجه شبیه گذشتم نیستم. و خداروشکر که همین تغییر باورهای من در مورد پول و ثروت وخرج کرئن و… باعث شد که الان وضعیت مالی من به کلی عوض بشه. و سطح کیفی زندگیم هم تغییر کنه.دوستان باور کنید به چنان آرامش روحی و عنماد به نفسی رسیدم که هر روز ایده های پول ساز بیشتری به ذهنم می رسه و همیشه از این بایت خداروشکر میکنم.
  ثروتمند شدن هدف مقدسیه، برای همه مردم جهان آرزوی ثروتمند شدن را دارم.
  سپاس از گروه تحقیقاتی راز ذهن

 161. سلام
  جدا از یسته های دیگه،بسته هشتمش بی نظیره واقعا انگار به صورت عملی خودت تماما این راه هارو تجربه کردی.
  من دقیقا سر همین موضوع و آگاهی نداشتن و تجربه نداشتن دو بار در سرمایه گذاری شکست خوردم.تجربه های که قیمتشون بیش از میلیون ها دلار ارزش داره.چون باهاشون میشه ثروتی بزرگ رو ایجاد کرد.
   

 162. با سلام به همه
  من بسته رو تقریبا یک هفته ای میشه که خریدم و طی این یک هفته روی بسته شماره ۱ و۲ کار کردم و واقعا الان پی بردم که دلیل این که من این همه پول در می آوردم، ولی بعد ازچند وقت میدیدم باز بی پولم و باز کار سنگین و درآمد و باز همون آش و همون کاسه چیه. طرح ذهنی من در مورد پول اشتباه بوده،باورهای من اشتباه بوده، برنامه ریزی من اشتباه بوده، مشکل خود من و ذهن من بود نه مشکل کم و زیاد بودن درآمدم. الان پی بردم که با نصف نصف درآمد من هم میشد ثروتمند شد.صرفا درآمد مهم نیست، درآمد به تنهایی کسیو ثروثمند نمی کنه. باید یاد بگیری که چطور درآمدتو تبذیل به ثروت کنی و از حاصل اون ها ثروت ایجاد کنی. واقعا با مثال های کاربردی که توی بسته آموزش داده میشه راه جدیدی به روی آدم باز میشه که به کلی طرز فکر آدمو سازماندهی میکنه و سوق میده به سمت ثروتمند شدن و ایجاد ثروت و رسیدن به استقلال مالی.
  و در پایان این رو هم عرض کنم که هزینه کردن برای یادگیری بزرگ ترین سرمایه گذاری می باشد. و هزینه کردن برای این بسته آموزشی می تواند جریان ثروت و شادی را به سمت زندگی شما سوق دهد.
   

 163. روانشناسی فراوانی و ثروت محصولی بی بدیل و مدرنیست که تلفیق تجربه و علم است و در صورت اجرای گام به گام همه دستورات و تجارب ان گرفتن نتیجه های عالی در موفقیت های مالی قطعی است.
  از همه افرادی که زحمت تهیه این بسته را کشیده اند کمال تشکر را دارم.
  با احترام – مهدی فهیمی راد

 164. سلام به دوستان عزیز- من این محصول رو با شک و تردید خریدم و از زمانی که شروع به گوش دادنش کردم تلاش کردم همه مقاومتهای ذهنیمو کنار بگذارم و تا حدود دو ماه خیلی بیش از قیمت محصول برام درامد داشته و روند فکری منو داره کلاسه بندی کرده و این سازماندهی ذهنی با انجام دقیق تمرینات مطمئنا بازده های بیشتری هم خواهد داشت.
  خلاصش بگم نه تنها حالمو بهتر کرده بلکه زندگیم و درامدمم بهتر شده.
  واقعا یه چیز خیلی خوشحالم کرد همین الان که در حال نوشتن ای نطر هستم، این که همه افرادی که استفاده کرده اند به نتایج عالی ای رسیدن و نطرات دوستان رو که میخونم واقعا لذت میبرم.
  از خداوند و از شما تشکر میکنم برای تهیه این بسته آموزشی

 165. با سلام و خدا قوت خیلی تشکر میکنم از زحمات فراوانتون ،
  تهیه بسته روانشناسی فراوانی و ثروت یکی از اهدافم بود ومیخواستم که این محصول رو داشته باشم ،و خدارو سپاسگذارم که نزدیک به ۲  پیش این بسته رو بخرم.
  از روزی که من شروع کردم فایل هارو گوش کردن وانجام تمرین ها ،زندگیم ۳۶۰درجه عوض شده آرامش کامل رو تو زندگیم دارم احساس میکنم،وهمچنین در آمدم بیشتر شده،کلی امید وارتر شدم ،روز به روز اتفاقات خوب برام می افته به زندگی کلی امید وار تر شدم ،و مطمٸنم نتیجه ها از این به بعد بزرگتر و بزرگ تر میشه،من خیلی دوس داشتم روان شناسی ثروت رو بخرم و تو این قسمت نتیجه ام رو بگم وخدارو شکر این اتفاق هم افتاد

 166. سلام
  این اولین دیدگاه من است ک براتون میذارم
   شرایط زندگی همه جوره برام سخت و سخت ترشده بود ک تو ناراحتی و اعصاب خوردی از خدا خاستم ک یک راهنمای خوب جلوی راهم بذاره که خداروشکر خیلی زود این کارو برام انجام داد. که توی تلگرام من بسته روانشناسی ثروت رو دیدم. و در این چهار ماه ک من با دلو جون از فایلهای بسته روانشناسی ثروت استفاده میکنم اتفاقاتی پیش اومده ک من خودم باورم نمیشه اینقد زود جواب گرفته باشم من این مبلغ رو از دوستم قرض گرفتم و باهاش بسته ثروت رو خریدم  و از وقتی ک از بسته استفاد کردم درامد من بیش از سه برابر شده خدا شاهده اغراق نمیکنم اینقدر پیشنهاد کار دارم ک نمیدونم کدومو قبول کنم دوستان من خودم با شکو تردید ودلهره این بسترو تهیه کردم اما به لطف خدا روز به روز ایمانم بخدا و این بسته بیشتر میشه روی صحبتم با دوستایی هست که دو دلن که بسترو تهیه کنن یا ن ی توکل بخدا بگینو عزم خودتونو جزم کنین و بسترو تهیه کنین باور کنین بعد از استفاده از بسته مثل من حسرت میخورین ک چرا زودتر نخریدین در ضمن انجام تمرینات خیلی خیلی خیلی مهمه یادتون نره مرسی از اینکه دیدگاهم رو خوندین

 167. به نام خدای بی همتا
  سلام
  واقعا انرژی عجیبی دارم واقعا خوشحالم . نمود حقیقی تغییر باورها و باز شدن چشمم روی نعمت های خداوند رزاق رو دارم میبینم . این چند روز اخیر ایده های فوق العاده عالی و پول سازی به ذهنم خطور کرد از طرفی چند پیشنهاد کاری عااالی بهم شد و حتی یه مورد جالب این که حدود ۳ میلیون به کسی قرض داده بودم و امروز و فردا می کرد اما امروز بهم داد وحتی همون شخص پیشنهاد یه کار بهم داد که بدون هییچ سرمایه ای باهاش شریک بشم اونم فقط شریک سودش .
  واقعا خداروشکر میگم از ته دلم . از ته برای شما اساتی عزیزم که زحمت تهیه این بسته را کشیدید ارزوی خوشبختی به نهایت دارم . واقعا از وقتی احساس لیاقت برای خودم رو بیشتر درک کردم جهان افراد و حتی اطرافینم هم ارزش بیشتری برام قایل شدند. واقعا لذت بخش واسم نوشتن این موارد .

  به امید ثروت آسایس آرامش و لذت حقیقی از همه نعمت های بیکران الله .

 168. سلام
  می توانم با قدرت بگویم که بعد از تهیه ی بسته ی روانشناسی فراوانی و ثروت زندگی ام به کلی متحول شد ،
  به صورت سه برابری درآمد من و همسرم به سرعت افزایش پیدا می کند و هر بار مجدد سه برابر
  نمی دانم اسمش را چه بگذارم ،اگر اعجاز وجود داشت آن را معجزه می نامیدم ، اما واقعا حقیقت است
  چه شیرین است طعم موفقیت را در خدا چشیدن
  امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است ، قدرت کامیابی بخش خدا به یکایک ثانیه های امروزم برکت داده است تا به عالی ترین ثمرات نیکو برسم ، به فصل و لطف پروردگار به هر چه خواسته ام طبق قانون تکامل رسیده ام ،
  به سرعت رفتار اطرافیانم بعد از دیدن تغییرات زندگی ام در حال دگرگونی است ،
  واقعا از روزی که زندگی ام با شرایط عالی در حال پیشرفت است ایمان اطرافیانم چند برابر شده است
  تا قبل از آن به خاطر شرایط مالی و ورشکستگی همسرم حسابی ما را به باد تمسخر و تحقیر می گرفتند ، اما امروز فقط به لطف خداوند انگشت به دهان ماندند
  چه قدر دلم می خواست موفق شوم ، تا همه بدانند خدای من خدای خوبی هاست ، خدای من خدای اقتدار و تمکین است ، خدای من عزت دهنده ی مؤمنان است
  خدای من خدای عشق و امید است
  هدفم از این که دوست داشتم ثروتمند شوم این بود که قدرت و توانایی خدا را به اطرافیانم نشان دهم ، فارق از چشم هم چشمی ، به دور از اوهام نفس ، جدا از اثبات خود به دیگران ،
  هنوز هم برایم باور نکردنی است ، انگار رسالتم را یافته ام.
  چه سعادتمند هستند آنان که به این سایت راه یافته اند و چه قدر خوشبختند آنان که بسته ی شگفت انگیز ثروت دست یافته اند و چه قدر به فضل و لطف پروردگار نزدیک اند آنان که به آموزش های این بسته عمل می کنند و به قول قرآن چه عیشی نصیب خود می کنند.
  از صمیم قلب از خدا و شما که فرستاده ی خدایید سپاسگزارم
  امیدوارم در خدا شاد و پیروز باشید.

 169. سلام

  من مهری شجاعتی هستم. و افتخار میکنم جزء افرادی بودم که این بسته آموزشی را تهیه کردم. به خدا این بسته چیزی فرا تر از یک بسته معمولیه،چقدر دقیق و روانشناسی شده به تمام مسائل پرداخته شده،از اول بسته از پایه شروع به تغییر دادن ذهن شما برای هدایت به سمت ثروت میکنه و این کار جوری انجام میشه که بعد از مدتی واااقعا بر میگردی به خودت میگی این شخص  واقعا منم!!

  این زندگی رو واقعا من ساختم!!

  من به خدا نه تبلیغ الکی میکنم نه چیزی واقعا هر آنچه هست رو بیان میکنم که امیدوارم کمکی کنم به افراد برای ساختن یک زندگی خوب.

  من به شخصه در بیش از ۵ کارگاه و دوره آموزشی جذب پول و ثروت شرکت کردم،هزینه ای که پرداخت کردم خیلی بیش از قیمت این بسته آموزشی بود،ولی نمیگم نتیجه نداشت واقعا خوب بودن، ولی به این صورت و به این اندازه در من تاثیر نداشتن، تمام مباحث کارگاه و دوره ها به صورت کامل و شفاف توی بسته روانشناسی فراوانی و ثروت هست دوستان. کمال تشکر رو دارم از همه کسانی که دست به دست هم دادن که این بسته آموزشی در اختیار ما قرار بگیره و براتون آرزوی موفقیت و ثروت دارم.

 170. سلام
  وظیفه خودم رو دونستم که بیام و نظرم رو توی سایت قرار بدم.
  وقتی مطالب این بسته رو رو تهیه کردم شاید ماهی ۳۰۰ هزار تومان درآمدم بود. ولی به خودم قول دادم که با جون دلم به مطالب گفته شده عمل کنم.به خدا الان که دارم این رو می نویسم درآمدم به روزی یا دو روزی ۳۰۰ هزار تومان رسیده. و خداروشکر میکنم که مطالب این بسته سر راهم قرار گرفت و ذهنیتم نسبت به پول و ثروت عوض شد.
  به خدا من فقط اجرا کردم و تعهد دادم به خودم که اگه این راس میگه و ثروتمند شدن به این راحتیه چرا اجرا نکنم؟!
   هر تمرینی که بود انحام دادم. از تقسیم بندی پول که توضیح دادن تا روش های جذب پول و ایت که چطور خودمون رو از ثروت دور میکنیم همه رو با عشق انجام دادم. و الان به خدا بی نهایت خوشحالم و دست تک تک کسایی که زحمت تهیه این بسته رو کشیدن می بوسم.
   

 171. سلام خدمت شما اساتید بزرگ گروه تحقیقاتی راز ذهن
  اگر کسی به من می گفت که با کمتر کار کردن و زمان گذاشتن، میتونی چند برابر درآمد بیشتر داشته باشی اصلا باورم نمی شد. و میگفتم غیر ممکنه و همیشه فکر میکردم که هرچه بیشتر زمان بگذاری میتونی درآمد بیشتری داشته باشی.
  من ۳ ماه قبل بسته روانشناسی فراوانی و ثروت را تهیه کردم و تمام اموزش ها و تمرینات را واقعا اجرا کردم، و خداروشکر میکنم توی همین مدت کوتاه درآمدم ۵ برابر افزایش پیدا کرده.وقتی برمیگردم و به ۳ ماه قبل خودم نگاه میکنم، تفاوت من با قبلم اینه که باورهام در مورد پول و ثروت کاملا تغییر کرده. چارچوب و طرحهای ذهنی من عوض شده.تمام اطرافیانم شگفت زده شدن از وضعبت من که تونستم طی زمان کمی پیشرفت های خیلی خوبی رو داشته باشم.
  من بسته روانشناسی فراوانی و ثروت رو به ۱۰ نفر از اقوام و هکارانم معرفی کردم و همه آنها اقدام به خرید کردند، و خداروشکر میکنم که به زودی علاوه بر موفقیت خودم موفقیت همه دوستان و آشنایانم رو ببینم.
  دوستان به خدا باور کنید این یک بسته معمولی نیست، این بسته می تونه زندگی مالی تون رو ۱۸۰ درجه تغییر بده، ولی در صورتی که به مطالب گفته شده اهمیت بدید و آنهارو به نحو احسن اجرا کنید.
  خیلی خیلی ممنونم از گروه تحقیقاتی راز ذهن و خوشحال میشم دیدکاه بنده رو توی سایت درج کنید تا دوستان استفاده کنند.
  با تشکر از شما محمد علی مرادی

  • سلام آقای محمدی خداقوت
   واقعا منم اصلا باورم نمیشد کسی با کم تر کار کردن بتونه درآمد کسب کنه،میگفتم باید بیشتر کار کنی تا بیشتر پول بدست بیاری.به لطف خدا الان بعد از ۶ ماه از خرید این بسته، نصف قبل هم کتذ نمبکنم ولی درآمد بیشترری دارم،یادگرفتم که چطور درآمد غیرفعال ایجاد کنم و به لطف خدا الان درآمدم ۱۰ برابر شده.و این رو مدیون این بسته میدونم و خداروشکر میکنم که تصمیم گرفتم این بسته رو تهیه کنم، اصلا اولش نخواستم خرید کنم ولی یه چیزی ته دلم گفت بخرش، با توکل به خدا خریدم و الان هم این نتیجه ام شد. خداااایااا شکرت. ازتووون بی نهایت سپاسگزارم و همیشه سر نماز براتون دعا میکنم.
    

 172. سلام من بسته فراوانی. خریداری کردم ام نتونستم دانلود کنم.              

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   و

  الان نمیدونم چطور دسترسی به بسته پیدا کنم 

  • سلام خدمت شما دوست عزیز
   متشکر از خرید شما
    از قسمت “ورود ” نام کاربری و رمز عبوری که هنگام خرید  ثبت کرده اید را وارد کنید و بعد از ورود به حساب کاربری از قسمت “خریدهای اخیر ” محصولات مورد نظر خود را دانلود و ذخیره کنید.
   از طریق آیدی پشتیبان تلگرام نیز میتوانید اقدام کنید.
   @mlmbaazaar
   با تشکر گروه تحقیقاتی راز ذهن

 173. سلام و عرض ادب و احترم،من یک ماه پیش تقریبا بسته رو خریدم و روی روشهاش کار کردم،تقسیم بندی ها،باورها،احساسات و… خداروشکر تا الان که فوق العاده بود کلا ذهنیتم در مورد پول تغییر کرد،من توی یک شهری زندگب میکنم که از لحاظ جمعیتی کمه و از لحاظ امکانات زیاد رسیدگی نمیشه ولی با این وجود آدمهایی رو او شهرمون دیدم که از لحاظ ثروت باورم نمیشد که دارائیهاشون این انداره باشه. من تا الان ذهنم خیلی محدود بود در مورد پول ،همش کار سخت،ولی الان کم کم داره ذهنم تغییر میکنه و از این بابت خیلی خوشحالم و خداروشکر میکنم که این بسته رو سر راه من قرار داد،یا بهتره بگم من هم فرکانس با تغییر شدم که این بسته رو خدا و کائنات سر راه من گذاشتن.

  ببخشید طولانی شد فقط خواستم تشکر کنم ازتون که این مطالب با ارزش رو با قیمتی مناسب در اختیار افراد قرار میدهید.خیلیا هستند که با قیمت بالایی این آموزش ها را می فروشند و یا سمینار برگزار میکنند.

  با تشکر فرید صالحی پور

  • با سلام به شما دوست عزیز
   دانلود شما ناقص بوده و لطفا دوباره به پنل کاربری خودتون در سایت مراجعه کنید و از قسمت خریدهای اخیر تمام فایل ها را دانلود کنید.
   با تشکر دوستدار شما گروه تحقیقاتی راز ذهن

 174. سلام

  وای به خدا بی نظیره.به خدا بخونید عاشقش میشید،وای خدا نمیدونم چطووور حسمو بگم.تا حالا تو عمرم اینقد خوشحالم نبودم.همبشه دوست داشتم بدونم چطور افراد ثروت مند تونستند به این مقام برسند.ولی این بسته راه رو واسم مثل روز روشن کرده.

  واقعا ممنونم،درود به شرفتون

 175. سلام
  خیلی خیلی ممنونم واقعا نمیدونم چطور لطف شما را جبران کنم،خدا خیرتون بده معلومه که انسانهای شریفی هستید.تنها راهی که میتونم لطف شما را جبران کنم این بود که بیام نظرم را در استفاده از محصول روی سایتتون قرار بدم.
  من الان به قدرتشون پی بردم واقعا هیچ محدودیتی در ثروت وجود نداره، اصلا ربطی به درآمد الانم هم نداره، دوستان توی هر شرایطی که باشید با استفاده از این بسته زندگی جدیدی رو شروع میکنید.زندگی پراز شادی،ثروت و موفقیت روز افزون.
  بسیار سپاسگزارم از خداوند متعال و آرزوی سلامتی و ثروت برای تهیه کنندگان این بسته آموزشی.

 176. سلام

  به خدا فکر نکنم هیچ کجا همچین اطلاعات و همچین مطالبی رو با همچبن حجمی با این قیمت بتونید پیدا کنید،من وقتی بسته ها رو تک تک دانلود کردم و شروع به مطالعه و گوش کردن کردم اطلا باورم نمیشد که این همه اطلاعات، با همچین قیمتی در درسترسم قرار گرفته.درود به شما که مردم رو درک کردید،مشکلات مردم رو درک کردید و قیمتی گذاشتید که همه بتونند ازش استفاده کنند.برخلاف جاهای دیگه.

  خیلی خوشحالم واقعا ممنون از لطفتون

  • سلام به شما دوست عزیز
   خیلی خوشحالم که تصمیم به تغییر زندگی مالیتان گرفتید و از این که گروه تحقیقاتی ما را انتخاب کردید بسیار سپاسگزارم.
   هدف گروه تحقیقاتی راز ذهن کمک به افراد برای یادگیری قوانین جهان هستی و به کارگیری این قوانین شگفت انگیز در زندگی می باشد.
   انشاالله و به یاری خداوند متعال بتوانیم گامی صحیح در جهت کمک به هم نوعان خود برداریم.
   نوفیق روز افزون برای شما دوست عزیز.

  • بعد از سلام و حمد و سپاس خداوند،برای اینکه« گروه تحقیقاتی راز ذهن» را بر سر راه من قرار داد.چند شب پیش به طور اتفاقی وارد کانال«گروه تحقیقاتی راز ذهن» شدم و انگار کسی دست مرا گرفته بود و تمام مراحل خرید «بسته روانشناسی فراوانی و ثروت » را انجام میداد !                 بعد از ورشکستگی مالی یکسال ونیم پیش مدتی را به حالت افسردگی و انزوا و جنگ با دنیا گذراندم. حدود شش ماه است که در جستجوی اصول موفقیت و علل شکست در سایتهای مختلف و کانالهای تلگرام پرسه میزنم و البته هیچکدام نظرم را جلب نکرد و هرچه تعمق میکردم به دلم نمی چسبید چون ( حرف که از دل برآید        لاجرم بر دل نشیند ) ، حتما حرف دل نبوده که بر دل نشیند ، ولی تا وارد سایت « راز ذهن » شدم شاید یک ربع طول نکشید که خریدم را انجام دادم .   الآن چند روز است که مطالب بسته ها را میخوانم و بسیار از تهیه آن راضی و خشنودم چون قبلاً هم مطالبی راجع به شادی وثروت مطالعه کرده بودم ولی تأثیر چندانی برایم نداشت و جذبم نمیکرد . ولی از کلمه به کلمه و پاراگراف به پاراگراف بسته « روانشناسی فراوانی و ثروت » در خود احساس نیرو و انرژی میکنم و اینقدر این بسته ساده و سلیس و در عین حال پر محتوا و کاربردی است که انسان را به خود جذب و متعهد می کند . من تعهد نامه بسته را نوشتم و امضا کردم و مطمئنم با عمل کردن بی چون و چرای آن به موفقیتی پایدار دست خواهم یافت.                و در آخر باز هم از خداوند سپاسگزارم که این وسیله را بر سر راهم قرار داد تا با عمل به مضامین آن ، راه رسیدن به اهدافم هموارتر گردد . و از « گروه تحقیقاتی راز ذهن » و « استاد وحید امیدواری » برای زحمات و رنجهای برده شده در راه تحقیق و تهیه این بسته آموزشی گرانقدر کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم .

   ( تو کز محنت دیگران بی غمی     نشاید که نامت نهند آدمی). قدردان زحمات شما« منصور علمی »

 177.   با عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز. با اینکه از نظر مالی تو شرایط خوبی بودم ولی همیشه به دنبال بهترکردن اوضاع زندگی‌ام دنبال راه حل‌های تازه تری می‌گشتم. راستش به نظرم قیمتش یکم بالا بود بسته رو خریدم و بعد بزرگ‌ترین اتفاق زندگی‌ام افتاد. با شوق و شور برنامه‌ها و تمرین‌ها رو انجام می‌دادم و همون هفته اول اتفاق‌های خوبی برام افتاد. تمام وجوم اماده تغییر بود. امیدوارم چراغی که این افراد برای روشن کردن راه زندگی ما در دستشون گرفتن همیشه شعلش پایدار و آتشین باقی بمونه که این راه ادامه داره…  برای همتون ثروت و سلامتی و عزت نفس و شادی روزافزون از تنها مهربان یگانه آرزومندم.  

 178. سلام و درود بی پایان به تیم تحقیقاتی راز ذهن
   اینجانب خود را عضوی از این مجموعه بزرگ می دانم و به جرات می‌توانم بگویم که نکات بسیار ظریفی در این بسته وجود دارد که با تأمل و توجه به آن‌ها و تغییر رویه های گذشته می‌توانیم روزهایی سرشار از امید، عشق و زیبایی را خلق کنیم و ببینیم که زندگی بسیار زیباتر از آن چیزی است که تا بحال داشته‌ایم.
   شاد، پیروز و قدرتمند باشید

  `

 179. با عرض سلام خدمت شما و گروه زحمتکش و فعالتان

   باور کنید مطالب این بسته هر کدام مانند یک بذری است که در زمین حاصلخیز وجودتان کاشته می‌شود. اگر به آموزه‌های استاتید اعتماد کامل داشته باشید و به تمرینات آن با تمام وجود عمل کنید این بذرها به آرامی در وجودتان شروع به رشد می‌کنند.
   نباید در اول کار عجول باشید و باید ثابت قدم و صبور باشید . به تدریج این بذرها رشد می‌کنند و بیابان وجود شما را تبدیل به باغی زیبا می‌کنند که درختانی با میوه‌های عالی برای شما به ارمغان می‌آورند. فقط باید همواره بر این باورهای خود تاکید داشته و مواظب این باغ‌های زیبا باشید تا آخر عمرتان. در پایان برای اساتید محترمی که این بسته را تهیه کردند و در اختیار ما قرار دادند کمال سعادت و تندرستی و شادی و خوشبختی را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.

 180. با سلام خدمت دوستان
   در مورد بسته روانشناسی فراوانی و ثروت باید بگویم هرکس تمرینات ان را انجام دهد متوجه احساس فوق العاده ان می‌شود. من تازه شروع کردم به تمرین تمرکز البته این تمرین در کنار تغییر باورهایم انجام می‌دهم.
   خلاصه هرکسی علاوه بر تغییر باورهایش احتیاج به تمرین تمرکز دارد واین کار را می‌توانید یکی از مهم‌ترین موضوعات زندگی در نظر بگیرید. من از زمانی که عضوسایت شدم و بسته روانشناسی را استفاده کردم زندگی‌ام دگرگون شده.
   واقعاً حیف است مردم برای لذت‌های آنی اینقدر هزینه می‌کنند ولی برای یک زندگی بهتر هزینه نمی‌کنند. من حرفم کلی است دوستان فکر نکنند من دارم تبلیغ می‌کنم. هر چند رضایت تمام کسانی که از این محصولات استفاده کردندحرفهای مرا ثابت می‌کند.
   بازهم تشکر می‌کنم ازتمام کسانی که در این راه مقدس قدم بر می‌دارند موفق باشید.

 181. سلام
   من ۳۸ سال دارم صدها راه برای رسیدن به  ثروت و استقلال مالی امتحان کردم،وgی از وقتی که با این بسته آشنا شدم تازه میفهمم که چرا نمیتوانستم به اون چیزی که میخوام برسم، واقعا خداروشکرکه توی این سن به این قوانین دسترسی پیدا کردم، چون میتونم با قدرت بیشتری ادامه بدم و زندگی رویایی را برای همسرم و فرزندانم بسازم. امیدوارم همتون حال منو درک کنید واقعا از ته دل خوشحالم.خدایاعاشقتم
  ممنونم واقعا از وبسایت خوبتون.

 182. سلااااام
  یه سلام پررر انرژی
  الان که دارم می نویسم هنوز روی گونم اشک شوقم هست. وای خدا واقعا ازت ممنونم . واقعا چقدر همه چیز ساده اتفاق میفنه . فقط کمتر از ۱۰ دقیقه روی یه باور داشتم کار می کردم نشونش اومد . این واقعا شادم کرد وااقعا حالم عالیه.خدایا هزاران بار شکرت. این چند روز اتفاقاتی واسم افتاده باور نکردنی خودمم باورم نمیشه . خدایا شکرت بخاطر قوانین جالبت. حتی توی خوابم نمی دیدم به این سادگی بتونم رشد کنم اما حالا کم کم داره واسم تایید میشه که همه چیز ساده بدیهی و خیلی لدت بخش رخ میده . واقعا وقتی بعضی باورها رو اصلاح می کنی و سعی می کنی یک قدم به الله نزدیک بشی خود خدا انگار با حرارت و شوق بیشتری میاد سمتت تازه کلی هم بهت نعمتای بیشتری میده . خدایا شکرت . هر روز از خدا میخام بینا تر بشم هر روز نعمت های بیشتری رو بهم نشون بده و واقعا همین داره رخ میده.خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرررت

 183. با سلام محبوبه فاطمی هستم میخواستم نظرم را در مورد این بسته در وبسایتتون بزارم.

  من ۲ساعت پیش وارد سایتتون شدم و توضیحات مربوط به محصولتون رو مطالعه کردم،ولی به خدا بعد از خرید اصلا باورم نشد که همچین بسته ای رو من با همچین قیمتی خریدم. چند بار چک کردم ببینم واقعا درسته یا نه.بی نظیره این همه اطلاعات با این حجم و با این محتوای ارزشمند با همچین قیمتی در دسترس عموم قرار گرفته باشه. خدا خیرتون بده من همیشه دعاگوی شما هستم.

 184. سلام 

  خیلی ممنون از وبسایت خوبتون

  بهترین پکیج آموزشی جذب ثروت و مدیریت مالی بود که تا حالا خوندم  به خدا ارزش این پکیج صد برابر قیمتشه. چون باهاش میتونید به ثروت بی نهایت برسید. بر خلاف سایتهای دیگه این بسته قیمتشه واقعا عالیه چون همه توانایی خریدش رو دارند.ولی جاهای دیگه قیمتها چند میلیون تومانه….

  واقعا ممنونم از محصولات خوبتون

 185. با سلام و عرض تشکر به محققان گروه راز ذهن.
  چند شب پیش به صورت کاملا اتفاقی وارد وبسایتتون شدم و این بسته روانشناسی فراوانی و ثروت را دیدم.متن کامل توضیحات بسته رو خوندم و تصمیم گرفتم بسته را تهیه کنم.من در چندین سمینار و کارگاه های آموزشی جذب ثروت حضور داشتم ولی از اون مطالب و صحبت ها و تمارین فقط بخش کوچکی از آن را بیاد دارم.ولی بعد از مطالعه و گوش دادن به این بسته متوجه شده ام که این بسته به گونه ای طراحی شده است، که با مثالها و روشهای کاربردی خیلی ساده مباحث و قوانین کیهانی را جوری آموزش می دهد که حتی یک پسر بچه ۱۱ ساله هم به سادگی میتواند آنها را درک کند.
   توی هیچ یک از کارگاه ها و سمینارها یی که رفتم اینجور ساده، دقیق، و منظم موضوع ثروت و قوانین جهان هستی را آموزش نداده اند.من برتری این بسته نسبت به سمینارها را از این لحاظ هم قدرتمند میدونم که مباحث سمینار ممکن است بعد از مدتی فراموشم شوذ.ولی این بسته همیشه در دسترسمه و میتونم از مطالب و فایل های آن استفاده کنم.
  ممنون از زحماتتون 
  باقرطهمورسی

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

2490000 تومان – خرید